Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Galeria naszych QQ


^^ehhh^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem kto ma kiere po złej stronie,słyszałem że fajfokloki pierwsi mieli kodeks drogowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni mają po złej stronie!!! bo już idioci nie jeżdżą konno i mieczy nie dobywają !!

Na siłę robili ze mnie mańkuta debile ...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć to prawda z tą kierownicą po prawj...

Gdzieś czytałem, że za czasów furmanek jak faceci kierowali to w Anglii często się zatrzymywali jak się spotkał ze znajomym jadącym z przeciwka i zawsze sobie rękę podawali. A to było wygodne tylko wówczas jak się siedzi z prawej stronie na furze i podaje prawą rękę jadąc lewym pasem :)

Tak że chyba u nas jest nie tak jak należy. Zresztą nie tylko w Anglii bo i Australia np ma z 2 strony kiwerownice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj! Nie trafia to do mnie ... chyba ,że w biegu anglicy "piąteczkę" sobie przybijali ;)

Na postoju to i w "naszym układzie" rękę można podać ... albo nogę(jak kto woli):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas szczególnie popularny jest gest pozdrowienia w postaci środkowego palca. ;)

A on wychodzi dobrze zarówno lewą jak i prawą ręką. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na zdjęciu mi się wydaje, że spasowanie przedniej maski masz kiepskie przy zawiasie.

Tak, sprawdzałem, zresztą zgodnie z tym, co wyczytałem na forum :) Wydaje mi się, że jest ok, a na zdjęciu to perspektywa.

Edytowane przez beef
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jazda lewą stroną była męcząca i tyle dla tłumoka to bez różnicy gdzie siedzi !!! nawet jak by siedział w bagażniku!!

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do włascicieli bialych Kasiek - czy Wam też na początku "farbowały" uszczelki? Mam na mysli to, że po deszczu mam czarne smugi pod oknami :) Mam nadzieję, że kwestia nowosci i to minie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja takiego zjawiska nie zaobserwowałem. 

A co do uszczelek: nie mogą nic brudzić bo są w procesie produkcji lakierowane specjalnymi farbami które powodują że ni etylko guma sie nie starzeje ale rónież lepiej wygląda (nie jak gumiaki z targu) i nie ściera.

Jeśli Twoje brudzą radzę je wytrzeć jakimś płynem a jak będzie dalej to samo  to reklamacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieer-onie, troszkę źle to ująłeś. Bo może uszczelki nie starzeją się tak szybko, ale jakie by nie były, to i tak z czasem się starzeją.

Po latach tracą gumiane właściwości, zaczynają parcieć, pękać i takie tam. :D

Z drugiej strony patrząc na resztę QQ, to akurat o uszczelki bym się nie obawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi colinsie :) oczywiście że masz rację. Ja opisałem w odniesieniu do nie malowanej uszczelki i nie zdawałem sobie sprawy że Twoje bystre oko zinterpretuje to troszkę inaczej niż autor miał na myśli. 

:spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Kolego przepiękne te felgi :P jak Ci się jeździ na 18" gdzie kupowałeś? może ktoś widział gdzieś podobne? to w ogóle oryginalne nissanowskie?

Felgi oryginalne, jeździ się bardzo dobrze, nieco stabilniej niż na 17". Felgi znalazłem na allegro, oddałem swoje 17" w rozliczeniu, kupiłem 18".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gambiting , myślałeś żeby prysnąć pampersa sprayem w kolorze nadwozia ? 

 

...Dziwne to zdjęcie , coś się "gryzie" tylko nie wiem czy kolory "zderzak, pampers, buda" czy perspektywa zdjęcia ?

Niby Qq i Qq+2 to prawie identyczne auta , jednak podcięcie szyby i tylne odblaski w zderzaku robią sporą różnicę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fergul - nie myślałem, bo takie przeróbki nigdy mi się nie podobały, przyszło takie auto z fabryki to takie jest.

ALE - drugi raz bym go z pampersem nie zamówił, masz rację że jest zbyt duży misz-masz kolorów z tyłu - szary pampers, czarny zderzak, kawowy lakier i czerwone światła - za dużo tego. W ogólnie nie ogarniam czemu QQ+2 ma tą nakładkę a nie jak zwykły QQ prosty zderzak, ale skoro już musi mieć, to powinna być czarna i tyle. 

 

I nie,nie będę tego zmieniał już,bo w październiku kończy mi się leasing(3 lata przeleciały tak szybko jak nie wiem,wydaje mi się jakbym się wczoraj zapisał na to forum) i będę kupował coś innego pewnie.

 

 
Tu jest z innego profilu, oraz przód - przednia podoba mi się zdecydowanie bardziej niż tył :-)
 
QJFdkdW.jpg

 

XfmNQnu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a to moje maleństwo zakupione w lutym ciągle ciesze się jak dziecko z niego:)

Mamma mia - ale się świeci  post-37069-0-43834100-1459967340.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...