Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tuning QQ


Gość tomi-ei
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Witam. Czy ktoś ma takie lampy?

Jak to świeci ? Czy pasują do j10 ? Może ktoś wie gdzie znaleźć tylne lampy LED lub lusterka z kierunkiem do J10 ?

Screenshot_20191215-084223_Samsung Internet.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nic nie znalazłem. 

Jakoś tak lubię takie gadżety,  i lubię jak mam inny samochód jak inni. Ale Qashqai to ciężki temat bo nic do niego nie ma. Ale cóż nie można mieć wszystkiego jak w przypadku SZMELCVAGENA he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Sprinter6 napisał:

Ale Qashqai to ciężki temat bo nic do niego nie ma

Na aliexpress jest sporo gadżetów do QQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z aliexpres  to mam prawie wszystko . Rury po bokach,  przelot 3", i powiem że mimo że diesel to fajnie mruczy. Kolo 20 itd. Brakuje mi tylko lusterek i lamp. W sumie to już rozmawiam z firmą jutra zrobi mi z przodu lampy. Mają przysłać mi parę projektów po świętach.  Lampy mają być podobne do tych z alibaby, tzn. Światła do jazdy dziennej mają być podobne,  do tego soczewki bi-led i pływający kierunkowskaz , jak dojdą projekty to wrzucę tu. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Sprinter6 napisał:

Z aliexpres  to mam prawie wszystko . Rury po bokach,  przelot 3", i powiem że mimo że diesel to fajnie mruczy. Kolo 20 itd. Brakuje mi tylko lusterek i lamp. W sumie to już rozmawiam z firmą jutra zrobi mi z przodu lampy. Mają przysłać mi parę projektów po świętach.  Lampy mają być podobne do tych z alibaby, tzn. Światła do jazdy dziennej mają być podobne,  do tego soczewki bi-led i pływający kierunkowskaz , jak dojdą projekty to wrzucę tu. Pozdrawiam 

a co z homologacją przeglądy na stacji a także problemy przy jakimkolwiek wypadku, szkoda kasy i nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę twierdzą że to w pełni legalne. Mają odpowiednią wiedzę,  uprawnienia i homologację  . Ze niby regulują wszystko na odpowiednim urządzeniu i pytali czy w tej chwili mam xenony bo potrzeba  samo poziomowania lamp. Ale słuszna uwaga. Dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Sprinter6 napisał:

Kurczę twierdzą że to w pełni legalne. Mają odpowiednią wiedzę,  uprawnienia i homologację  . Ze niby regulują wszystko na odpowiednim urządzeniu i pytali czy w tej chwili mam xenony bo potrzeba  samo poziomowania lamp. Ale słuszna uwaga. Dziękuję 

To nie oni poniosą konsekwencje tylko właściciel kierujący samochodem wątpię czy mają homologację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, agit11 napisał:

To nie oni poniosą konsekwencje tylko właściciel kierujący samochodem wątpię czy mają homologację.

Dokładnie!

Ponad wszelka wątpliwość homologacji to nie ma.Konsekwencje ponosi w 100% uzytkownik auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec bi-led zrezygnuje.  Ale na przerobienie kierunkowskazów i położenie światła do jazdy dziennej to chyba już nie trzeba homologacji? 

A jak wygląda sytuacja z tylnymi światłami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

Witam,

 

czy ktoś orientuje się gdzie znajdę jakieś ciekawe grille do wersji przedlift 2009 roku? Na allegro jedynie zamienniki orgyinału. Czy ktoś widział takie rzeczy poza AliExpress gdzie cenowo po 1000zł wychodzi za takie bajery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...