Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Galeria naszych Juke'ów:-)


^^ehhh^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Opisy prosiłbym robić np. wg następujacych schematów

MODEL: np. 2010 4x4 TEKNA

SILNIK:

MODYFIKACJE:

CAR-AUDIO:

AKCESORIA DODATKOWE:

PLANY:

podr

^^ehhh^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

MODEL:2010 TEKNA

SILNIK:1.6 l CVT 86kW (117 KM)

 

CAR-AUDIO:nissan connect plus kamera cofania

 

AKCESORIA DODATKOWE:pakiet odlotowy, podświetalne progi, nakładka na zderzak tylny, mata bagażnika plus felgi aluminiowe RONAL 16+ opony zimowe,osłony przeciwbłotne

 

PLANY:Mam zamiar zamontować nakładki na pedały,oświetlenie dodatkowe,przedni podłokietnik

 

pozdrawiam

Ala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MODEL: 2010 VISIA

 

SILNIK: 1.6 l 86kW (117 KM) 5MT

 

MODYFIKACJE: NA RAZIE BRAK

 

CAR-AUDIO: Radio/CD (1 płyta) z 4 głośnikami

 

AKCESORIA DODATKOWE: ALUMINIOWE FELGI

 

PLANY:? :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

MODEL:2010 TEKNA

SILNIK:1.6 l CVT 86kW (117 KM)

(...)

pozdrawiam

Ala

 

MODEL: 2010 VISIA

 

SILNIK: 1.6 l 86kW (117 KM) 5MT

(...)

A fotki?? ;):( Temat jest zatytułowany: "Galeria..."

 

Pozdr.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich:)

odebrałam wczoraj:

MODEL: np. 2010 ACENTA DYNAMIC + SPORT PACK

 

SILNIK: 1,6 DIG-T 190KM

 

MODYFIKACJE: na razie brak, mysle od podłokietniku, przyzwyczaiłam sie z poprzedniego samochodu

 

CAR-AUDIO: fabryczne, nie znam sie ...

 

AKCESORIA DODATKOWE: chlapacze przód i tył, mata bagaznika (bo pies), nakładka na zderzak (żeby wskakując nie podrapał)

 

PLANY: na razie musimy sie oswoić, potem sie zobaczy :)

Wrzuciłabym fotke, ale akurat rano padało, stoi cały upaprany (ja po wyjeżdzie z bramy uprawiam off-road przez kilometr do najbliższego asfaltu)

 

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isobel podłokietnik dobra rzecz. Ja odebrałem wczoraj auto i od razu przy zamówieniu zaznaczyłem, że koniecznie musi być podłokietnik - przyzwyczajenie również z poprzedniego auta. Ten w Żuku (Juku) jest sam w sobie trochę tandetny - plastik i opierać mocno na nim się nie można bo ugina się ale w gruncie rzeczy ma służyć tylko do podpierania łokcia więc jest ok. Tapicerka skórzana na podłokietniku jest w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jako pierwszy zdjecia do galerii:

 

DSC_8010.JPG

 

:dribble:

No w końcu... pierwsza fotka. Duży plus ode mnie... :) Teraz powinno być już z górki... ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja odpadla :whistle:

Modyfikacji brak - narazie :dribble:

Model DiG-T 6manual, wykonczenie srebrne, skora, podlokietnik ...

musze zmniejszyc fotki, bo mi forum nie pozwala wiecej dodac ;)

 

troche wiecej fotek ... :wave:

post-41497-0-47858900-1317975331_thumb.jpg

post-41497-0-12103000-1317975351_thumb.jpg

post-41497-0-26965500-1317975379_thumb.jpg

post-41497-0-50945300-1317975396_thumb.jpg

post-41497-0-36180700-1317975423_thumb.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Rockatansky

MODEL: 2010 VISIA

SILNIK: 1.6 l 86kW 157Nm (117 KM) 5MT

PRZEBIEG: 18.000km

CAR AUDIO: NISSAN 1CD + 4 GŁOŚNIKI

MODYFIKACJE: BRAK

PLANY: ALU 17" NISSAN (WIOSNA)

post-50100-0-49771000-1321794099_thumb.jpg

post-50100-0-65614200-1321794136_thumb.jpg

post-50100-0-18211300-1321794179_thumb.jpg

post-50100-0-93583600-1321794484_thumb.jpg

Edytowane przez Rockatansky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH ŻUKO :wave: MANIAKÓW !!!

 

Od poniedziałku jesteśmy z moją przyjaciółką właścicielami żuczka:

 

MODEL: 2011 ACENTA + PAKIETEM SPORT I DYNAMIC

 

SILNIK: 1.6 117 KM MANUAL

 

MODYFIKACJE: ZMIANA ALUFELG NA DOTZ HANZO Z REWELACYJNIE CICHYMI OPONAMI MICHELIN ALPIN 4 225/50 R 17

 

MODYFIKACJE "KOSMETYCZNE": ZMIANA STANDARDOWYCH ŻÓŁTYCH ŻARÓWEK NA BARDZIEJ EFEKTOWNE :)

 

PLANY: :whistle:ZASTANAWIAM SIĘ NAD KUPNEM DOLNYCH CHROMOWANYCH LISTEW ORAZ LISTWY BAGAŻNIKA, PODŚWIETLENIE WNĘTRZA DIODAMI (CO O TYM MYŚLICIE?)

post-50510-0-79304400-1322246696_thumb.jpg

post-50510-0-42873900-1322246890_thumb.jpg

post-50510-0-02559300-1322247064_thumb.jpg

Edytowane przez luigi85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MODEL: 2010 Tekna

SILNIK: 1.6 DIG-T 190 KM 4x4 CVT

PRZEBIEG: 21.000km

CAR AUDIO: Fabryczne (ok do codziennego słuchania)

MODYFIKACJE: oryginalne owiewki szyb + hak

PLANY: Brak, ale czekam na prawdziwą zimę!

Edytowane przez JacekKo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MODYFIKACJE "KOSMETYCZNE": ZMIANA STANDARDOWYCH ŻÓŁTYCH ŻARÓWEK NA BARDZIEJ EFEKTOWNE :)

 

Co to za żarówki, jak z ich trwałością, ceną ? Lepiej oświetlają drogę od tradycyjnych czy tylko ładnie wyglądają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za żarówki, jak z ich trwałością, ceną ? Lepiej oświetlają drogę od tradycyjnych czy tylko ładnie wyglądają ?

 

To były zwykłe niebieskie żarówki 5w5 ( 10zł kpl.) NIE POLECAM ponieważ miały ciekawy efekt ale tylko przez 3 dni.... później straciły kolor (okazało się że jak zawsze - jaka cena taka jakość ;-). Dziś założyłem zamiast nich DIODY SMD XENON - firmy AZ Akcesoria www.carpoint.pl po 20 zł szt. (chciałem typowe LEDy ale sprzedawca powiedział, że komputer pokładowy będzie wyświetlał błędną informację). Wyglądają też całkiem efektownie ale i tak będę szukał porządnych niebieskich ponieważ w nich Żuczek wyglądał najładniej :-)

 

P.S. Jutro wrzucę Fotki Żuczka z Diodami

 

Niech się właściciel wypowie, ale to chyba są hid'y - do tego chyba policja może się przyczepić...

 

HIDy mi proponowali wcześniej ale jak słusznie zostało zauważone faktycznie do nich policja może się doczepić, a i na przeglądzie mogą mieć "ale..."

 

 

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

 

Wiem, że to nie ten dział ale może akurat ktoś z Was chciałby kupić oryginalne aluminiowe felgi Sport 5x114,3 R17 do swojego Żuczka.

Felgi są nowe - przejechały tylko odległość salon - serwis opon gdzie wymieniłem je na Dotzy. (opony chcialbym zostawić ale to kwestia dogadania :D )

Edytowane przez luigi85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś założyłem zamiast nich DIODY SMD XENON - firmy AZ Akcesoria www.carpoint.pl po 20 zł szt. (chciałem typowe LEDy ale sprzedawca powiedział, że komputer pokładowy będzie wyświetlał błędną informację). Wyglądają też całkiem efektownie ale i tak będę szukał porządnych niebieskich ponieważ w nich Żuczek wyglądał najładniej :-)

 

 

nie byłoby błędu - ale powiedz po co sie tak uparłes na niebieskie ? może to kwestia gustu ale trąci mi to ciut .....

 

 

To były zwykłe niebieskie żarówki 5w5

 

chyba w5w?

 

 

 

Wiem, że to nie ten dział ale może akurat ktoś z Was chciałby kupić oryginalne aluminiowe felgi Sport 5x114,3 R17 do swojego Żuczka.

 

 

masz rację w 100% nie tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

a jak ja bym chciała też wymienić te górne żarówki, tylko nie na niebieskie, a czysto białe - to czy sa takie i co kupić. W sensie, żeby faktycznie się Policja nie przyczepiła , że nie tak, jak być powinno. No i gwarancja, wiadomo.

Bo te żółtoświecące to prawie jak ogarki w moim pierwszym Maluchu, eh, łezka sie w oku kręci. Tylko, że to było jeszcze w XX wieku :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam nad zamontowaniem do "górnych lamp" jakiś mocniejszych żarówek, chcialbym aby minimalnie jaśniej świeciły, może nawet by podchodziło to pod lampy do jazdy dziennej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...