Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcesoria w Waszych Juke'ach


^^ehhh^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Oświetlenie nóg fabryczne nissana - 1700 zł

 

 

największą porażką jest fabryczny zestaw oświetlenia nóg z przodu gdyż ledwo cokolwiek oświetla :(

 

jak się nie umie to się płaci za wiedzę i umiejętności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterko wewnętrzne fotochrom jest do kupienia za oceanem. Dodatkowo wyposażone w elektroniczny wyświetlach kompasu. Tylko nie wiem czy kierunki pobierane są z GPS czy coś ma samo lusterko wbudowane. Jeszcze lusterko nie dopłynęło do mnie...

 

I jak zamontowałeś już to lusterko? Kupiłeś uniwersalne czy dedykowane do Juka?

Swego czasu instalowałem w innym aucie lusterko fotochrom. Po demontażu ori lusterka należało przeciągnąć w podsufitce i słupku A przewody i podpiąć pod zasilanie 12V tak aby "odpalało" razem ze stacyjką. To był amerykański "Gentex" (chyba takie samo jest ori w Murano) cena ~80 USD za zwykły fotochrom, dostępne też są droższe wersje ("Gentex" i "c*pa") z termometrem, kompasem, wyświetlaczem LCD i programowalnymi przyciskami "home link" (np. do otwierania bramy garażowej). O ile pamiętam to wersja z kompasem nie nadawała się na Europę. Szukałem kilka miesięcy temu czegoś markowego i pasującego do Juka - powinien być zestaw dedykowany gdyż lusterko wewnętrzne jest mocowane do plastikowej osłony na szybie.

Nie jestem pewny czy to pasuje do wersji na Europę: http://www.courtesyp...1-p-636252.html

 

(sorry ale autocenzor nie pozwala wpisać poprawnej nazwy drugiego producenta) :D

pozdro

Edytowane przez Komandor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

zoja61 widzę że masz gumowe dywaniki. To oryginalne nissana czy może jakieś zamienniki.

 

Dobrze leżą, pasują do mocowań antyposlizgowych ?

 

BartoszN co to za tłumik, kto to produkuje ?

 

Odnoszę wrażenie ze te stopnie boczne znacząco zmniejszają prześwit auta

 

Tak mam zamocowany dywanikpost-51354-0-81327300-1330616005_thumb.jpgsą dwa takie "guziki"

 

Takie oto akcesoria dodałam do mojego autka:) :)

post-51354-0-18838200-1346604921_thumb.jpg

post-51354-0-58667300-1346604941_thumb.jpg

post-51354-0-81956200-1346604968_thumb.jpg

Edytowane przez ranger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie oryginalne, kupione w necie,

ale b.dobrej jakości:)

 

 

Montowane były w serwisie nissana:)

Edytowane przez zoja61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

dobrałem sobie dywaniki gumowe, listwę chromowaną przy uchwycie bagażnika z tyłu, chlapacze na przód i tył, podłokiednik, czujniki parkowania przód i tył i (z obowiązku) autoalarm. jak odbierałem samochód zorientowałem się, że jeszcze mi dorzucili chromowaną rurę wydechową i sportowe nakładki na pedały. Miło z ich strony :-)

Edytowane przez Majico
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja z ori akcesoriów dobrałem jedynie półkę do bagażnika.

Z założenia moja Ukochana ma jeździć Żukiem do pracy i na drobne codzienne zaqpy więc to się przyda na 100%.

 

Sama półka jest super:

  1. jest demontowalna w dowolnym momencie
  2. ma możliwość konfiguracji przegródek (od 0 do 3-ch)
  3. jest jakby gumowana a nie plastikowa (rzeczy nie brzęczą)
  4. dodatkowe uchwyty (rzep) do np. parasola.

 

Szczerze polecam :excl:

Edytowane przez Navkol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy moglby mi ktos powiedziec jak te sportowe nakladki na pedaly sie sprawuja zima czy stopa sie z nich zeslizguje,odradzono mi je wlasnie z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

 

Dzisiaj zamontowałem osłony chłodnicy w nowym nabytu mojej Żony

 

Autko to NISSAN JUKE 1.6 CVT 4x4 190KM TEKNA oczywiście od Pana Bartka N. z Gdańska :).

 

Osłony kupione na e-bay, koszt całkowity ok 200zł z cłem i przesyłką, czas montażu 30 minut.

 

Efekt pozostawiam do oceny :dribble:

post-58300-0-31557200-1369843705_thumb.jpg

post-58300-0-14467200-1369843761_thumb.jpg

post-58300-0-41635500-1369843790_thumb.jpg

Edytowane przez Schabek6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

@ Maxxmen30 podoba mi się ten zegarek... Skoro Porshe i inne mniej lub bardziej szacowne brandy obudowują ofertę w różne dodatki (nie tylko zegarki) to dla czego Nismo miałoby odstawać od reszty.... Pomysł ciekawy... ciekawe jak będzie wyglądać cena i dostępność takiej zabawki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominacie o jednym warunku - samochód musi być zmodyfikowany przez Nissmo - czyli Nissan Motorsports. Macie Nissmo ? Bo jeżeli nie, zegarek będzie tylko zegarkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie bardziej wydaje ze to bedzie aplikacja w zegarku która przez łacze bluetooth bedzie pobierac dane z auta tak jak to masz przez gniazdo diagnostyczne w takim systemie i se mozesz na telefon pobrac nawet błędy auta, choc moze trzeba bedzie cos dograc w servisie aby takie info było udzielane na zegarek ale to sie dogra :icecream:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie już dziś można powiedzieć, że współczesne telefony to komputery.... za chwilę również współczesne zegarki staną się komputerami.... a w dalszej przysłości dzięki bio i nano - technoogiom będą się komunikować bezpośrednio z naszymi myślami. Myślami które będą co raz mniej potrzebne do jazdy. W Niemczech opracowano już (podobno udany) prototyp auta które jeździ po mieście bez udziału kierowcy.... dzięki temu już dziś są montowane seryjnie w niektórych autach systemy asystentów parkowania... nikogo to już nie dziwi, że SF wkracza do naszej codzienności...

 

Tak czy owak unikałbym nadmiernej ufności w technologię, wolę sam decydować o sobie, ponieważ to ja ponoszę odpowiedzialność za siebie, a nie projektant jakiejś tam  tej czy innej (umówmy się póki co jednak) zabawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie już dziś można powiedzieć, że współczesne telefony to komputery.... za chwilę również współczesne zegarki staną się komputerami.... a w dalszej przysłości dzięki bio i nano - technoogiom będą się komunikować bezpośrednio z naszymi myślami. Myślami które będą co raz mniej potrzebne do jazdy. W Niemczech opracowano już (podobno udany) prototyp auta które jeździ po mieście bez udziału kierowcy.... dzięki temu już dziś są montowane seryjnie w niektórych autach systemy asystentów parkowania... nikogo to już nie dziwi, że SF wkracza do naszej codzienności...

 

Tak czy owak unikałbym nadmiernej ufności w technologię, wolę sam decydować o sobie, ponieważ to ja ponoszę odpowiedzialność za siebie, a nie projektant jakiejś tam  tej czy innej (umówmy się póki co jednak) zabawki.

 

 

Całkowicie sie z toba zgodze nie dajmy sie ogłupic, to tylko gadżety nie sa one potrzebne do zycia - jak kogos stac i ma ochote to se kupi przeciez nie bede podczas jazdy patrzał na zegarek jakie spalanie jak moge te dane zobaczyc na wyswietlaczach tu chyba bardziej jest to fajny gadzet aby se przy piwku w domu zobaczyc jakie byly parametry jazdy - bajer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...