Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czego brak Ci w twoim QQ


Gość Leki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Brak regulacji góra/dół fotela pasażera mimo bogatej wersji samochodu - katastrofa

2. Brak sygnalizacji, że kończy się płyn do spryskiwaczy - takie udogodnienia były już w samochodach z lat 90tych...

 

 

Trochę dziwne , u mnie w wersji I WAY jest regulacja wysokości fotela kierowcy.

Edytowane przez waszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne , u mnie w wersji I WAY jest regulacja wysokości fotela kierowcy.

 

kierowcy jest ale chodzi o pasażera : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ten temat powinien zmienić nazwę na "kącik malkontenta" :)

 

Albo lepiej, bo gdzieś już na forum było to stwierdzenie "za dużo w d*pie - ale chciałbym więcej" ;)

(usuną wpis czy nie ??? ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo lepiej, bo gdzieś już na forum było to stwierdzenie "za dużo w d*pie - ale chciałbym więcej" ;)

(usuną wpis czy nie ??? ;) )

 

a jak byś wolał :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może innym wyda się to śmieszne ale mi początkowo brakowało dobrze napisanej instrukcji obsługi. W tej którą otrzymałem pojawia nawet informacja, że właśnie kupiłem infiniti. Podziwiam też tych co zrozumieli np. rysunek działania auto wycieraczek lub światła (o innym modelu radia nie wspomnę). Do tego dochodzi komputerowe tłumaczenie. Instrukcja wprowadza niejednolite nazewnictwo systemów. Niby jesteśmy 7 rynkiem zbytu dla Nissana a widać jak nas traktują. Trochę szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje w moim qq szofera po fajnej imprezie albo autopilota.

A żona nie chce prowadzić ;)

 

Pozdrawiam

 

żebyś był z Krakowa to raz na jakiś czas mógłbym Cie z holować z ważniejszej imprezy do domu :) Żone jeszcze możesz postawić przed faktem dokonanym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzałek w układzie chłodzenia /miałem takie w Citroenie Xsarze Picasso/ wtedy zima nie straszna ,a ciepło w kabinie robiło się szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość blacksmith

Mi brakuje w moim qq szofera po fajnej imprezie albo autopilota.

A żona nie chce prowadzić ;)

 

Pozdrawiam

 

 

Dzwoń na serwis "Autobania" przyjadą, podwiozą, poszukaj w goglach.

Edytowane przez blacksmith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Może byśmy wpisywali czego najbardziej Ci brakuje w twoim QQ

 

Mnie brakuje popielniczki i schowka na okulary słoneczne

 

Nissan nas wysłuchał !!!

Schowek na okulary już jest dostępny w dziale akcesoria. Trochę tandetny ale swoja funkcję spełnia.

Dzisiaj przy przeglądzie zamontowany :)(zakup: 87.8 montaż 95 ale bawili się z tym półtorej godziny) :o

Prawie na pewno pasowałby od primery P12 - nie jestem pewien co do koloru.

post-36463-0-46154900-1299799059_thumb.jpg

post-36463-0-86313900-1299799069_thumb.jpg

Edytowane przez luc123456
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan nas wysłuchał !!!

Schowek na okulary już jest dostępny w dziale akcesoria. Trochę tandetny ale swoja funkcję spełnia.

Dzisiaj przy przeglądzie zamontowany :)(zakup: 87.8 montaż 95 ale bawili się z tym półtorej godziny) :o

Prawie na pewno pasowałby od primery P12 - nie jestem pewien co do koloru.

 

 

A można wiedzieć, gdzie kolega montował i czy trzeba było wcześniej zamawiać schowek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć, gdzie kolega montował i czy trzeba było wcześniej zamawiać schowek?

Mają to w każdym serwisie Nissana, bo jest to na liście akcesoryjnej do nowosprzedawanych Qashqaiów. Ja zamawiałem to z tej listy do swojego i sam schowek kosztuje dokładnie tyle ile kolega wcześniej napisał. Nie wiem ile liczą za montaż (pewnie też tyle co napisał kolega wcześniej), bo ja mam to jako jeden z "gratisów" do nowego auta.

Edytowane przez Seewolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają to w każdym serwisie Nissana, bo jest to na liście akcesoryjnej do nowosprzedawanych Qashqaiów. Ja zamawiałem to z tej listy do swojego i sam schowek kosztuje dokładnie tyle ile kolega wcześniej napisał. Nie wiem ile liczą za montaż (pewnie też tyle co napisał kolega wcześniej), bo ja mam to jako jeden z "gratisów" do nowego auta.

 

Co do ceny schowka to OK, ale mi za montaż powiedzieli ok. 200zł. Dlatego jestem ciekaw, gzie kolega luc123456 montował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan nas wysłuchał !!!

Schowek na okulary już jest dostępny w dziale akcesoria. Trochę tandetny ale swoja funkcję spełnia.

Dzisiaj przy przeglądzie zamontowany :)(zakup: 87.8 montaż 95 ale bawili się z tym półtorej godziny) :o

Prawie na pewno pasowałby od primery P12 - nie jestem pewien co do koloru.

Dysponujesz jakimś numerem tego cacka?

Czy montaż we własnym zakresie będzie niemożliwy? Nie jest to tylko kwestia wkręcenia śrub? Co jest w zestawie ze schowkiem?

Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysponujesz jakimś numerem tego cacka?

Czy montaż we własnym zakresie będzie niemożliwy? Nie jest to tylko kwestia wkręcenia śrub? Co jest w zestawie ze schowkiem?

Z góry dzięki za odp.

Nr KE969-BR000, cena 87.80, czas montażu 10 min.

 

Takie info znajdziesz na stronie Nissana. Wchodzisz na model Qashqai lub Qashqai+2, zakładka Dane Techniczne. Tam będzie dział Akcesoria w którym między innymi jest wspomniany schowek na okulary.

 

Na pewno można to kupić i samemu założyć. Niestety dotyczy to wersji FL. Nie mam pojęcia czy to pasuje do wersji z przed FL... Pewnie kolega który mówił że z montażem bawili się półtorej godziny miał wersję z przed Liftingu i dlatego mieli problem z poprawną adaptacją tego schowka. W takim przypadku lepiej zapłacić te 95 zł i zlecić to serwisowi.

Edytowane przez Seewolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr KE969-BR000, cena 87.80, czas montażu 10 min.

 

Takie info znajdziesz na stronie Nissana. Wchodzisz na model Qashqai lub Qashqai+2, zakładka Dane Techniczne. Tam będzie dział Akcesoria w którym między innymi jest wspomniany schowek na okulary.

 

Na pewno można to kupić i samemu założyć. Niestety dotyczy to wersji FL. Nie mam pojęcia czy to pasuje do wersji z przed FL...

 

 

Chyba nie do końca z tym montażem w 10 minut. Owszem 10 minut od strony pasażera, gdzie wystarczy zdjąć uchwyt a w to miejsce zamontować schowek. Inaczej się ma sprawa od strony kierowcy, gdzie nie ma takiego uchwytu i trzeba mieć do czego przymocować schowek a tam u mnie nie ma nawet zaślepek w miejsce których mógłbym przymocować schowek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do końca z tym montażem w 10 minut. Owszem 10 minut od strony pasażera, gdzie wystarczy zdjąć uchwyt a w to miejsce zamontować schowek. Inaczej się ma sprawa od strony kierowcy, gdzie nie ma takiego uchwytu i trzeba mieć do czego przymocować schowek a tam u mnie nie ma nawet zaślepek w miejsce których mógłbym przymocować schowek.

Pewnie masz rację :D. Napisałem co Nissan podaje na swojej stronie. Ja będę to miał zamontowane do odbieranego auta (po stronie kierowcy właśnie) więc pewnie nie będę widział jak wyglądało to bez tego uchwytu i jak go zakładali. Nie wiem też czy nie ma czasem różnicy między QQ, a QQ FL. Być może w wersji po Liftingu są punkty do montażu tego schowka. Zawsze można samemu przykleić to do podsufitki ;) - klej na ogół schnie 10 minut :D

Edytowane przez Seewolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do końca z tym montażem w 10 minut. Owszem 10 minut od strony pasażera, gdzie wystarczy zdjąć uchwyt a w to miejsce zamontować schowek. Inaczej się ma sprawa od strony kierowcy, gdzie nie ma takiego uchwytu i trzeba mieć do czego przymocować schowek a tam u mnie nie ma nawet zaślepek w miejsce których mógłbym przymocować schowek.

Nie ma zaślepek ale mocowanie pod podsufitką na pewno jest bo wersje z kierownicą po prawej mają tam uchwyt dla pasażera. Pobawię się z tym pewnie sam :)

Dzięki za info!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zamontowania schowka częściowo zdejmowali podsufitkę. W zestawie jest podobno szablon do wycięcia otworów i instrukcja. Niestety nie pomyślałem żeby to zabrać z serwisu. :(

 

Prawdę mówiąc nie sądzę żeby była jakaś różnica przed czy Po FL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zamontowania schowka częściowo zdejmowali podsufitkę. W zestawie jest podobno szablon do wycięcia otworów i instrukcja. Niestety nie pomyślałem żeby to zabrać z serwisu. :(

 

Prawdę mówiąc nie sądzę żeby była jakaś różnica przed czy Po FL.

 

Kolego napisz, gdzie montowałeś ten schowek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego napisz, gdzie montowałeś ten schowek.

 

Jaworski-Grajewski w Warszawie. Szczerze polecam.

Nie wiem czy zrobią w tej cenie bo byli trochę zdziwieni ile to trwało.

Schowek zamawiany na następny dzień. Na początku była wersja, że 3 tygodnie czekania. Na szczęście okazało się że jest 28 szt. ma magazynie w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schowek na okulary jest identyczny jak w Renault, bo część elementów wyposażenia wnętrza jest wspólna dla obu marek. Ja mam Megane 2006r. i pasuje idealnie- przymierzałem do uchwytu pasażera. Ceny używanych schowków na Allegro to 30-50pln. Montaż we własnym zakresie 20-30 minut (trzeba uważać, bo wzdłuż dachu z boku pod podsufitką biegnie kurtyna powietrzna- żeby jej nie uszkodzić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schowek na okulary jest identyczny jak w Renault, bo część elementów wyposażenia wnętrza jest wspólna dla obu marek. Ja mam Megane 2006r. i pasuje idealnie- przymierzałem do uchwytu pasażera. Ceny używanych schowków na Allegro to 30-50pln. Montaż we własnym zakresie 20-30 minut (trzeba uważać, bo wzdłuż dachu z boku pod podsufitką biegnie kurtyna powietrzna- żeby jej nie uszkodzić).

 

Potwierdzam to co kolega napisał.Schowek jest równiez identyczny jak w lagunie 2-koszt to 20zł,montaz równiez banalny max własnie do 30 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Posiadam model Accenta po FL. Nawiązując do tematu tego wątku, brakuje mi w moim samochodzie :

1. Relingów - głównie ze względów wizualnych, choć nie tylko

2. Nawigacji (choćby krytykowanego NC)

 

Ad. 1

http://allegro.pl/nissan-qashqai-i-inne-relingi-dachowe-tanio-i1498799814.html - jestem po rozmowie z tym sprzedawcą i sprawa jest oczywista - QQ nie ma otworów fabrycznych a co za tym idzie montaż tych relingów wiązałby się z utratą gwarancji. Alternatywą jest przyklejenie relingów na klej do szyb - podobno trzyma dobrze, ale oczywiści nie można wtedy nic do relingów montować :-(

 

Ad. 2

Myślałem o kupieniu jakiejś "dedykowanej" z możliwością instalacji Automapy czy TomToma, ale widzę po lekturze tego forum, że trudno jest coś takiego skonfigurować tak, abu działało wszystko jak należy, tzn. zestaw głosnikowy telefonu, kamera cofania, sterowanie w kierownicy. Może mi ktoś podpowie, czy można dokupić NC na Allegro i bezproblemowo zainstalować? Np: http://allegro.pl/nissan-qashqai-radio-nawigacja-navi-i1479299987.html

Będzie się tego pewnie pojawiać coraz więcej.

 

Pozdrawiam,

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...