Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] Wymiana lusterka


kuziemek

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zahaczyłem lusterkiem no i pękło... niestety. Dokładnie chodzi o lusterko prawe zewnętrzne w samochodzie Nissan Primera 2004. Spory wybór jest na allegro, zastanawiam się tylko, czym mogą różnić się lusterka w wersji europejskiej i angielskiej? Dodam, że mój samochód był produkowany w Anglii.

 

Druga sprawa, czy ktoś wymieniał lusterko w p12? Jeżeli tak to proszę o jakieś wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zahaczyłem lusterkiem no i pękło... niestety. Dokładnie chodzi o lusterko prawe zewnętrzne w samochodzie Nissan Primera 2004. Spory wybór jest na allegro, zastanawiam się tylko, czym mogą różnić się lusterka w wersji europejskiej i angielskiej? Dodam, że mój samochód był produkowany w Anglii.

 

Druga sprawa, czy ktoś wymieniał lusterko w p12? Jeżeli tak to proszę o jakieś wskazówki.

 

P12 było produkowane w Anglii ;)

Nie uściśliłeś dokładnie co chcesz wymienić, lusterko składa się z obudowy i wkładu ;)

Jeśli chodzi o wkład to pamiętaj, że masz podgrzewany oryginalnie i taki musisz kupić,

na autogiełdzie koszt ok. 60-70 PLN

Wymiana jest prosta, podważasz wkład lusterka i wyskakuje z zatrzasków, następnie odpinasz kostke od ogrzewania.

Najważniejsze !!!!, są 2 typy wkładów (chodzi tutaj o sposób mocowania wkładu kwadrat lub koło- ja mam koło),

które sa w P12 przed kupnem wyjmij stary wkład i zobacz jak jes u ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zdjąć (zatrzaski) trójkąt plastikowy od wewnątrz i odkręcić nakrętki, którymi przymocowane jest lusterko.

Dasz sobie radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...