Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Blacharaka do Terrano I


Gość jarekzlom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie, od połowy grudnia stałem się użytkownikiem Terrano 90r. 2.4 (Z24). Niestety okazało się, że jest potrzebny remont silnika kapitalny ( szlif wału , nowe panewki, nowe tłoki, planowanie głowicy, nowe zawory wszystkie uszczelki, sprzęgło, rozrząd itp.) może i dobrze będzie nowy. Mam teraz problem lekki z blacharką poszukuje reperaturek czy nowych błotników przód i tył jak to z dostępnością czy ktoś wie. Proszę o pomoc.

 

A jeszcze jedno może reperaturki od innych modeli pasują np. od Patrola po małych przeróbkach, zawsze łatwiej niż na nowo spawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj oglądałem takiego tyrka 3 drzwiowego z przeznaczeniem na czesci w Puławach. Błotniki ma ok. Jak bedziesz chciał dam Ci kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ma też pod toruniem takiego ok 15 km. Powiem szczerze, że wolałbym nowe jak można gdzieś dostać. wkładam tyle kasy na silnik, że lepiej mieć z głowy na jakiś czas blachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakt do Terrano na cześci z Puław 508055767 Tomek. Jak coś powiedz, że kiedyś kumpel był oglądał ramę i mówił, że jest tyrek na części. Jak byłem stał cały. na dniach powinien rozbierać. Kolor granatowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość jarekzlom

Witam Koledzy, temat reperaturek został opanowany jak będzie ktoś chciał robić błotniki przód i tył to najlepiej (bardzo podobne dla sprytnego blacharza to tylko mała przeróbka) pasują reperaturki od fiata ducato tylna rocznik od 94 do 02. Można z nich zrobić przednie i tylne błotniki. To była pierwsza sprawa, a druga to gdyby ktoś szukał głowicy do 2.4 Z24 to ten sam silnik montowany był w wózkach widłowych tylko miał cztery świece, ale dla sprytnego warsztatu szlifierskiego nawiercą otwory bo na szczęście odlew jest ten sam wszystko uszykowane do dodatkowych świec. Mi udało się dostać jeszcze fabrycznie nową głowice.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...