Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wycieraczki nissan almera


Gość skybell

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie, w moim samochodzie nagle popsuły się wycieraczki - przednie i tylna. cały czas wycierają i nie chcą się zatrzymać, pomimo, że są wyłączone. autoelektryk skasował 300 zł wymieniając wajchę wycieraczek, ale na drugi dzień znowu problem się powtórzył. elektryk oddał mi pieniądze i powiedział, że mam jechać do serwisu, a tam to mnie pewnie skasują z 5 razy tyle :( jeżdżę więc sobie z wykręconymi bezpiecznikami i nie wiem, co robić. mogę prosić o jakąś poradę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie, w moim samochodzie nagle popsuły się wycieraczki - przednie i tylna. cały czas wycierają i nie chcą się zatrzymać, pomimo, że są wyłączone. autoelektryk skasował 300 zł wymieniając wajchę wycieraczek, ale na drugi dzień znowu problem się powtórzył. elektryk oddał mi pieniądze i powiedział, że mam jechać do serwisu, a tam to mnie pewnie skasują z 5 razy tyle :( jeżdżę więc sobie z wykręconymi bezpiecznikami i nie wiem, co robić. mogę prosić o jakąś poradę?

Możliwe ze zepsuł się przekaźnik od wycieraczek. Zwarł się w pozycji włączonej i cały czas działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Witam, odświeżam stary temat, żeby nowego nie zakładać, bo znowu jakieś ostrzeżenie dostanę ;p

Mój problem z wycieraczkami wygląda tak, że wszystko było ok aż tu nagle 13.01 po ówczesnym odświeżeniu auta, odpalam i wycieraczki przód i tył cały czas chodzą na drugim biegu. Po ok. 30min same się wyłączają. Od tamtej pory po deszczu albo po umyciu auta występuje ten problem. Ostatnio przejechałem 300km z ciągle włączonymi wycieraczkami i nagle same się wyłączyły i już było ok.

Gdy wycieraczki pracują mogę przyspieszyć na 3 bieg i zwolnić do 2 i używać spryskiwaczy ale nie mogę wyłączyć.

Gdy już się uspokają to używam ich normalnie, wszystko działa tak jak powinno.

Jestem teraz poza domem kupe czasu i nie mam możliwości oddania go jakiemuś elektromagikowi, żeby to ogarnąć a tutejszy rzekł "a to bardzo ciekawe ale nie mam sprzętu do nissana a nie widziałem wcześniej czegoś takiego". Niestety po tej diagnozie i naprawie dalej jest po staremu.

Jakieś teorie? Pomoce? Pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...