Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Elektroniczny katalog części


Gość teflon9

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem przez przypadek, jeżeli jest na forum sorki za dublowanie, fajną stronę z częściami zapasowymi dla Nissana. Dla ustalenia jakie części szukamy potrzebny jest kod VIN. Jest to strona http://www.japancars.ru/cat/ jak widać rosyjska. Ja posługuję się przeglądarką CHROME więc mam tłumaczenie od zaraz. Nie tyle części tutaj są aż tak bardzo potrzebne, ale zauważyłem że są podawane ich numery katalogowe wraz z zamiennikami. Tylko nie jestem pewien na ile te numery są adekwatne dla naszego rynku w Polsce. Cóż numery numerami ale na tej stronie auto jest rozebrane do ostatniej śrubki.

post-40249-0-54533800-1297343707_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co .Oni tam podaja cale numery katalogowe po zarejestrowaniu sie. Jest jeszcze druga strona po angielsku,ale jesli masz tlumacza to nie stanowi przeszkody. Wpiszesz w google Nissan parts catalog i klikniesz na piewszy link. Tez masz czesci do wszystkich nissanow. Masz cale numery katalogowe. Sprobuj wejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :rolleyes2: Jest tutaj na forum (już się pogubiłem ze stronami)ta strona, a konkretnie http://nissan4u.com/ i zgadza się są wszystkie części. Jednak dla porównania można zaglądać i tu i tam, a zapewne jest jeszcze tego dużo więcej. Dzięki za podpowiedź innym tez się przyda :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

No i właśnie dowiedziałem się że silowniki tylnej klapy sa indywidualne dla mojej fury :-(

Jest ktoś w stanie to potwierdzić?


No i właśnie dowiedziałem się że silowniki tylnej klapy sa indywidualne dla mojej fury :-(Jest ktoś w stanie to potwierdzić? Edit:Już nieaktualne. Dobralem z Krosna wg wymiarów. Działają znakomicie, klapa sama idzie od poziomu do góry. Ale marzy mi sie jeszcze roleta bagażnika. Są mocowania, ale na schematach nissan4u nie ma jej rozrysowanej. Czy ma ktoś pomysł jak dobrać?
Kto pomoze dobrać roletę bagażnika do Nissana Xterra 2006r?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...