Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] wahacz Almera 2.2dci


Gość Telek

Rekomendowane odpowiedzi

Wahacz przedni dolny jest taki sam zarowno do silnika 1,5 dci i do 2,2,dci . Tylko pewnie lewy bedzie inny niz prawy bo sa inne numery katalogowe lewego i prawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolny? a jest gdzies jakis inny wachacz, gorny? almerka jest raczej jednowachaczowa, chyba ze sie myle:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest gorny wahacz. W primerze P10 P11, P11.144 nissan zastosowal unikatowe rozwiazanie zawieszenia dodajac wlasnie wahacz gorny. Jutro wlasnie bede wymienial. Co do Almery N16 czy Primery P12 to nie wiem czy jest. Kolega pytal o wahacz wiec sprwdzilem mu w katalogu Inter Cars.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mowa tu byla o almerze, tam nie ma, przynajmniej u mnie, niewazne juz zreszta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Co polecacie do almery tino 2.2 di jeśli idzie o wahacz przedni gumy i sworzeń do starego czy nowy cały? Jaka firma była by tu dobra , żeby nie robić tego co roku?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś dorwałem firmy 555 i na tym pojeździłem a teraz to mechanik zamontował jakiś badziew i rok tylko pojezdziłem  u mnie w okolicy rgeneruja koncówki moze i sworznie zregenerowali by ale dolacze sie do pytania czy ktoś zna jakieś inne dobre zamienniki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę mieć cały wahacz za 140 zł jakieś firmy SRL czy coś takiego....podobno polska firma.

Szukam jeszcze kompletu gum do tego wahacza-zastanawiam się co zrobić. Czy pchać się w jakiś zamiennik (oryginał 1300 zł )czy w gumy nowe w stary wahacz.

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...