Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

SCHEMATY DO MAXIM 93 - 01


VQPower
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Doszło, a jakże. Jeszcze raz dzięki. Aha słuchaj a masz może coś w stylu książki sam naprawiam? wiesz o co mi chodzi coś w tym stylu:

http://www.lideria.pl/sklep/szukaj_ser?tek...d=12B3BnApUeG5A

 

jasne ze mam.

tylko nie pros mnie abym ci skanowal

chcesz moge ci ja kupic i wyslac poczta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkiwac jak możesz to podaj mi cenę tej książki, bo rzeczywiście nie ma sensu jej skanować, bo tego jest za dużo pewnie. No to jak możesz to podaj mi cenę, a ja Ci wszystko później zwrócę. Ok? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.amazon.com/Nissan-Maxima-Automo...l/dp/1563924501

 

tu jest jedna

nie pamietam ile dalem za swoja ale cos kolo 30$

powiedzmy ze kupie ci ta z linka plus wysylka lotnicza do PL ok 10$ to w sumie bedzie ok 33$

 

EDIT:

zapomnialem doliczyc przesylke do mojej chaty 4$

w sumie bedzie 37$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość pikachu96

Witam serdecznie czy ja moge tez prosic schematy do maximy ? 95 rocznik wersja europejska 2.0 manual . Rozmumiem ze sa w jezyku polskim ? bo w angielskim to posiadam ksiazke sewisowa ale wiadomo ze latwiej w naturaknym jezyku zatem bardzo prosze o przeslanie z gory dzieki pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam taki sam problem sygnał z czujnika koła zamachowego to istna sieczka

autko z rozrusznika praktycznie nie pali na zaciąg od ręki.

Było zdejmowane koło zamachowe,ale jest zamontowane w tym samym miejscu,zębatka do czujnika na całym obwodzie równo nacięta bez żadnych wyznaczników.Coś zakłóca pracę tego czujnika,zastanawiam się nad wymianą na nowy,chociaż test sterownika nie wykazuje żadnego błedu.Podgląd obrotów w cfzasie kręcenia rozrusznikiem bardzo dziwny raz 300rpm raz 100rpm różne wskazania.

WACU jest szansa na schemat podłaczeń do tego czujnika Maxia A32 95r. 3.0 V6/europa/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem sygnał z czujnika koła zamachowego to istna sieczka

autko z rozrusznika praktycznie nie pali na zaciąg od ręki.

Było zdejmowane koło zamachowe,ale jest zamontowane w tym samym miejscu,zębatka do czujnika na całym obwodzie równo nacięta bez żadnych wyznaczników.Coś zakłóca pracę tego czujnika,zastanawiam się nad wymianą na nowy,chociaż test sterownika nie wykazuje żadnego błedu.Podgląd obrotów w cfzasie kręcenia rozrusznikiem bardzo dziwny raz 300rpm raz 100rpm różne wskazania.

WACU jest szansa na schemat podłaczeń do tego czujnika Maxia A32 95r. 3.0 V6/europa/

 

sciagnij sobie serwisowke z tego tematu. tam jest bardzo dokladnie rozrysowany schemat jak ten czujnik dziala

 

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=13433

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Witam

Proszę o schemat 94r maxima j30 3.0L Mój e mail wampek2@wp.pl.

Pozdrawiam.

 

mam wielka prosbe. przypomnij mi sie za jakies 10 dni. akurat komp w ktorym to w ktorym to wszystko trzymam padl mi tymczasowo i czekam na nowe pamieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam Wacu! Poproszę o schematy do A32 3.0 1995 USA. Mój mail: oni_z_lublina@vp.pl

Z góry dziękuję :)

 

sprawdz poczte

 

[ Dodano: Nie 30 Gru, 2007 22:47 ]

Witam

proszę o przysłanie schematu j30 94r 3,0l

pozdrawiam w nadchodzącym Nowym Roku. :sylwester:

 

podaj mi email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Moge tez prosic o wszystkie materialy dotyczace Nissana Maximy a32 nie mam z nia praktycznie problemow ale wyznaje zasade ze przy moim aucie robie sam ;] wiec gdyby nie odpukac cos sie stalo wole byc przygotowany no i planuje kupienie drugiej takiej samej lub modelu a 33 ;]

 

e-mail losiek001@wp.pl z gory dziekuje i pozdrawiam wszystkich ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ponawiam prośbę o manual do A32. Ktokolwiek pomoże? :)

 

A jeśli nie macie, to może ktoś będzie mógł mi podpowiedzieć jaka jest kolejność cylindrów w V6? Domyślam się, że w bankach:

1-2-3

4-5-6

Tylko 1 jest w banku od strony kabiny czy od czoła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...