Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podłokietnik Nissan Juke


xxyy777e
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad zakupem podłokietnika.

 

Pytanie czy warto ? Prosba do osób które mają oryginalny podłokietnik o zdjęcia zwłaszcza przy mocowaniu z konsolą, nie chciałbym aby zasłaniał schowek na drobiazgi z tyłu.

 

Każdy inaczej wygląda.

 

Najbardziej podoba mi się podłokietnik z japońskich stron nissana (3 pierwsze zdjęcia), czy to mozna kupic w Polsce ?

 

Podłokietnika z europejskich stron nissan'a (zdjęcie 4,5) cena 80 funtów. Nie wiem czy zasłania schowek, brak zdjęć.

 

Podłokietnik z Polski cena 177 zł. (zdjecia 6,7,8) Chyba najmniej funkcjonalny zasłania schowek. Ale cena... dobra

Wiecej info -> http://www.karszer-lodz.superquality.eu/video/id/RzrTsd-bHmY/

 

Każdy inny

post-41495-0-70864200-1301161158_thumb.jpg

post-41495-0-08595300-1301161160_thumb.jpg

post-41495-0-90463300-1301161160_thumb.jpg

post-41495-0-62986500-1301162577_thumb.jpg

post-41495-0-86415200-1301162579_thumb.jpg

post-41495-0-09008900-1301162924_thumb.jpg

post-41495-0-69900300-1301162924_thumb.jpg

post-41495-0-54347000-1301162925_thumb.jpg

Edytowane przez xxyy777e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W tym tygodniu (maksymalnie na początku przyszłego) odbieram juka z salonu z oryginalnym podłokietnikiem. Jeżeli nadal xxyy777e jesteś zainteresowany to mogę zrobić zdjęcie.

P.S. W aucie na jazdę próbną był podłokietnik ale nie patrzyłem jak jest zamocowany.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,podłokietnik z oryginalnych akcesoriów Nissana montowany jest właśnie w tym tylnim schowku zasłaniając go. Tak samo podróby z alledrogo. Osobiscie zamontowałem oryginalny i jestem zadowolony. Tracisz tylną dziurę ale zyskujesz komfort no i dodatkowy schowek w podłokietniku.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pojawiły się ostatnio bardzo fajne podłokietniki do Juke.

Wykonuje je firma ARMSTER. Miałem podłokietnik tej firmy w Oplu, świetna jakość wykonania.

W naszym przypadku ten podłokietnik jest lepszy od oryginalnego który jest montowany na tyle konsoli między siedzeniami.

Montując oryginalny tracimy schowek których nie ma zbyt dużo w Juke.

Podłokietnik ARMSTER montuje się między schowkiem a dźwignią hamulca ręcznego.

Koszt ok. ~ 300 zł !!! Przypominam oryginalny kosztuje 622 zł !!!

post-41495-0-59797000-1315216246_thumb.jpg

post-41495-0-59559600-1315216253_thumb.jpg

post-41495-0-10565400-1315216254_thumb.jpg

post-41495-0-43709500-1315216271_thumb.jpg

Edytowane przez xxyy777e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Podłokietnik przeszkadza w zaciąganiu ręcznego hamulca, ja zawsze ten podłokietnik podnoszę całkiem do góry, wtedy wszystko się w środku przewraca.

 

Jeśli twój jest tak niewygodny przeszkadza w zaciąganiu ręcznego, wszytko się wywala chętnie odkupię od Ciebie.

Pisz na PW, dogadamy się odnośnie ceny. Jaki masz wzór ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda miejsca na CDki, przerób je wszystkie na mp3'ki to zmieszczą się na jednego małego pendrive'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona dostała ori podłokietnik przy kupnie auta, wygląda ok i na tym się kończą jego zalety :-(

 

- wykonanie wewnątrz - tandetny plastik

- schowek nie jest dzielony, brak osobnego miejsca na telefon

- małe gabaryty wewnątrz (ciężko coś tam zmieścić)

- zablokowany dostęp do schowka przed tylnymi siedzeniami

- brak gniazda 12V w schowku

- za krótkie podparcie aby oprzeć prawą rękę i jednocześnie trzymać kierownicę

- utrudniony dostęp do hamulca ręcznego (tak w ogóle to moja lepsza połówka tęskni za hamulcem elektrycznym)

 

Czy ktoś ma doświadzcenie z innymi schowkami np. w/w ARMSTER?

 

pozdro

Edytowane przez Komandor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę kupował: ARMSTER. Jest dużo lepiej przemyślany konstrukcyjnie od oryginalnego bo nie tracisz schowka w tylnej części konsoli środkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem podłokietnik tego producenta w moim poprzednim samochodzie (opel)

Element na którym opierasz ramie jest identyczny we wszystkich zestawach do samochodów osobowych.

Poszczególne zestawy do różnych aut różnią się tylko mocowaniem do konsoli między fotelami.

 

Podłokietnik jest bardzo solidnie wykonany, górna część przesuwa się do przodu. Pokryty materiałem przypominającym skórę.

Najtaniej znalazłem za 269 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chyba nie chcecie mi powiedzieć że bedziecie montować takie badziejstwo do nowego samochodu!!! :(

 

Schowek jest ochydny oglądałęm go w sklepie na dodatek nie ma jak go dobrze przykrecić bo panel środkowy ma ten plastik wystający.

Na dodatek te wiercenie i wkręcanie śrub chyba troszkę Wiocha.pl w nowym aucie i ten kolor sztucznej skóry. Poczekajcie aż oryginały pojawią sie na allegro lub ebay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie chcecie mi powiedzieć że bedziecie montować takie badziejstwo do nowego samochodu!!! :(

 

Tak mamy takie badziejstwo w nowym samochodzie

 

Schowek jest ochydny oglądałęm go w sklepie na dodatek nie ma jak go dobrze przykrecić bo panel środkowy ma ten plastik wystający.

Jest OK, dobrze się przykręca

 

Na dodatek te wiercenie i wkręcanie śrub chyba troszkę Wiocha.pl w nowym aucie i ten kolor sztucznej skóry. Poczekajcie aż oryginały pojawią sie na allegro lub ebay.

 

Śrub nie widać są w kolorze plastiku, podaj linka do zdjęć podłokietnika na wiocha.pl

Kolor jest OK czego się czepiasz ?

Edytowane przez xxyy777e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mamy takie badziejstwo w nowym samochodzie

 

 

Jest OK, dobrze się przykręca

 

 

 

Śrub nie widać są w kolorze plastiku, podaj linka do zdjęć podłokietnika na wiocha.pl

Kolor jest OK czego się czepiasz ?

 

 

Nie czepiam się wyraziłem swoje niezadowolenie z waszego pomysłu i tyle :D Jak możesz wklej zdjęcia może w samochodzie lepiej sie prezentuje :)

 

Wklej też zdjęcia w miejscu montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ja odebrałem mojego żuka w sobotę. ma on na moje zlecenie zainstalowany nissanowski podłokietnik. generalnie jestem zadowolony, choć gdyby się czepiać to może jest on rzeczywiście nieco przykrótki do tego, żeby jednocześnie się na nim opierać i trzymać kierownicę. ale gdybym jeszcze raz miał go kupować to też bym chciał z podłokietnikiem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

 

ja zamontowałem ARMSTER'a. Jest b.wygodny, z regulacją wysokości. W środku flokowany, więc nic w nim nie brzęczy i nie stuka.

Bazując na podpowiedziach innych userów sam adapter przed przykręceniem do konsoli środkowej podkleiłem paskami taśmy (materiałowej) którą w niektórych samochodach oklejane są wiązki elektryczne. Dzięki temu nie występuje "zgrzyt".

Szczerze polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

 

ja zamontowałem ARMSTER'a. Jest b.wygodny, z regulacją wysokości. W środku flokowany, więc nic w nim nie brzęczy i nie stuka.

Bazując na podpowiedziach innych userów sam adapter przed przykręceniem do konsoli środkowej podkleiłem paskami taśmy (materiałowej) którą w niektórych samochodach oklejane są wiązki elektryczne. Dzięki temu nie występuje "zgrzyt".

Szczerze polecam :D

 

dawaj zdęcie pliiiiis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj zdęcie pliiiiis

Fotki zrobione nocą w garażu dostępne są pod TYM LINKIEM. Sorry za jakość :whistle:

  1. Starałem się uwidocznić zakresy regulacji podłokietnika góra/dół (regulacja pokrętłem) oraz jego wysunięcia do przodu.
     
  2. Śruby montujące adapter do konsoli normalnie nie są widoczne. Aby je pokazać musiałem fotel przesunąć w przednie max. położenie.
     
  3. Przetestowany na trasie 3300 km (3City-Lizbona). Sprawdza się super (szczególnie w wersji z CVT gdy prawa ręka w zasadzie jest "bezczynna" ;)).

Edytowane przez Navkol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda dość dobrze. Mam jednak obawy o trwałość. Kilku moich kolegów stosowało tego rodzaju podłokietniki w różnych samochodach. Prezentowały się fajnie i były bardzo praktyczne. Niestety nie wytrzymywały zbyt długo. Problem jest w zasadzie tylko jeden - zostają po nich "dziury". Życzę, żeby ten był trwały :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym popytać - bo nigdy aż tak się nie wbijałem w ten temat ;). Jeden z kolegów nabył w UK. Wydał na niego nawet całkiem sporo funtów ;). Produkt był podobno znanej na tamtym rynku firmy produkującej akcesoria samochodowe. Fakt, ten trzymał się nawet dość długo ale i tak było to "dość krótko". Śmialiśmy się nawet, że do "drugiego właściciela" samochodu, nie ma najmniejszych szans dotrwać w przyzwoitym stanie ;).

 

Nie ma też co się oszukiwać. Tego typu akcesoriów nie robią naprawdę uznane firmy. W najlepszym przypadku to tacy średniacy. Nie chcę nikomu zatruwać przyjemności zakupu i użytkowania poręcznego dodatku. Trzeba mieć jednak świadomość, że to dość delikatne akcesoria. Jak ktoś dba i w pieczołowity sposób obchodzi się z samochodem - będzie zapewne długo zadowolony. W przypadku takiej codziennej "mechanicznej" eksploatacji typu garaż, przedszkole, praca, dom, przedszkole, garaż. Gdzie "wachlowanie" takim dodatkiem będzie wielokrotne na porządku dziennym, to taki bajer nie wytrzyma długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Jak ktoś dba i w pieczołowity sposób obchodzi się z samochodem [...]

No i jesteśmy w domu :D Wszystko siedzi w nas samych ale ... to już kwalifikuje się jako OT ;)

Edytowane przez Navkol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...