Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Connect a pendrive z MP3


pio00
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pożyczyłem sobie od kolegi takiego samego Fit,a tylko 32gb i też nie działa. Ciekawi mnie czy winny jest USB 3.0, czy tylko ten rodzaj pendrive?

 

Edit.

Na SANDISK ULTRA 16GB USB 3.0. Też du...

Edytowane przez sasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być że jakiś plik jest zapisany w formacie innym niż czyta nissan i pokaże że nie znany format, kilkakrotnie tak miałem wprawdzie w innych urządzeniach ale efekt podobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może rzeczywiście jest coś nie tak z penem. mam 4 różne i jeden nie jest czytany w nissanie i to o pojemności 2 GB 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może rzeczywiście jest coś nie tak z penem. mam 4 różne i jeden nie jest czytany w nissanie i to o pojemności 2 GB 

Nie wszystkie pendrive są czytane przez NC. Nie pomoże formatowanie i zmiana formatu. Nie wiem od czego to zależy. W końcu kupiłem VERBATIM dedykowany do MP3 i wszystko zadziałało.

 

post-43265-0-09813700-1460474372_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Panowie 3.0 nie pójdzie, ponieważ 3.0 pracuje na 900 mA a w QQ w wejściu jest 500 mA max. czyli może być tylko 2.0 który potrzebuje max 500 mA. ale to nie wszystko już kupiłem 3 mini pendra. i dalej nic z tego na długich chodzi a mini nie.  Sam już nie wiem co jest nie tak.


Sprostowanie Udało się i mini pend. działa 32 GB 2.0 sformatowany standardowo FAT 32 po prostu potrzebuje dużo czasu na pierwszy start. Po dłuższym czasie kombinacji przełączyłem na radio i wyświetliło komunikat o znalezieniu nowego połączenia USB.

Wniosek: żaden 3.0 wam nie pójdzie, szkoda zachodu i pieniędzy, natomiast 2.0 dużej pojemności wymaga czasu. Według producenta nawet do 100 GB można stosować.

Mam nadzieję że pomogłem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U mnie znowu problem z pendrive 16GB GOODRAM nano. Nowy, sformatowany pełnym formatem, fat32. Przez 2 dni jazdy włączy sie normalnie, a kolejne dni już nie reaguje. Czasami pomogło wyciągnięcie i wsadzenie, a czasami nie. Myślę nad kupnem innego, też jakiś ale mały nano np. Sandisk fit 16GB nano. Ma ktoś może taki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

makosg, mam ten sam problem, z tym samym pendrive. Czasami żeby zadziałał, muszę go włożyć z 3x. Jeśli znajdziesz jakiś nano pendrive 16GB lub więcej który dobrze działa, to daj mi proszę znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SanDisk Cruzer Edge wprawdzie 8 ale działa bezproblemowo większy też powinien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nano sandisk 16GB mi nie działa, albo działa tak jak Twój goodram

 

Dzięki za informacje, dobrze wiedzieć bo miałam zamawiać w poniedziałek.

 

makosg, mam ten sam problem, z tym samym pendrive. Czasami żeby zadziałał, muszę go włożyć z 3x. Jeśli znajdziesz jakiś nano pendrive 16GB lub więcej który dobrze działa, to daj mi proszę znać.

 

No czasami właśnie trzeba więcej razy włożyć. Dam znać jak jakiś nano znajde i załapie.

 

SanDisk Cruzer Edge wprawdzie 8 ale działa bezproblemowo większy też powinien

 

Zależy mi na nano, żeby jak najmniej wystawało. Zanim kupiłam goodram,miałam przez pare dni wsadzony mój 9 letni Rally 8GB i wszystko było ok.

 

Znalazłam jeszcze Emtec nano lub ADATA UD310, może ktoś te sprawdził już ?

 

 

Edit:

Emtec nano i ADATA UD310 też mi nie działa. Kupiłam jeszcze Sandisk Cruzer Switch 16GB i to samo. Narazie zostaję przy moim starym Rally, bo z nim nie ma w ogóle problemu.

Edytowane przez makosg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup jak co kabel usb kątowy. Do wyboru wygięte w prawo lub lewo. Wystaje trochę bardziej niż pendrive nano.

 

http://allegro.pl/kabel-przedluzacz-katowy-usb-3-0-am-af-prawy-0-2m-i6780293499.html

 

http://allegro.pl/kabel-przedluzacz-katowy-usb-3-0-am-af-lewy-0-2m-i6780292676.html

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...