Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

primera gt brak mocy szarpanie


Gość bialyp11gt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bialyp11gt

witam jestem nowy wiec wybaczcie ewentualne pomyłki czy błedy.problem polega na tym ze moja primera gt 99r.straciła moc nie chce wchodzic na wysokie obroty(tzn.wejdzie po dłuzszym czasie ale przy tym strasznie szarpie i przerywa)wciskając gaz do konca fura sie dławi gdy odpowiednio popuszcze gaz zaczyna jechac.dodam jeszcze ze na zimnym gdy rano jade to przez około 1-2km dosc chętnie jedzie.ostatnio nawet na postoju nie chce dojsc do odciecia(czyli około 7100rpm) ma tez problem z odpalaniem na gorącym silniku.swiece,kable.filtry i czujnik temp.cieczy wymienione na nowe.po podłaczeniu pod komputer nic nie wykazało.pomocy bo nie mam juz siły do niej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomierz przepływomierz i sprawdź lambdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bialyp11gt

pomierz przepływomierz i sprawdź lambdę

jakie wartosci powinny miec???check nie swieci komputer tez nieprawidłowosci nie wykaza.aha na diagnostyce pokazało jakies nieprawidłowaosci(podobno mieszczące sie w niormie) zwiazane z czujnikiem połozenia wału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj, było, wykaż trochę chęci, kończący się przepływomierz nie wywala checka tylko ma wartości na granicy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bialyp11gt

poszukaj, było, wykaż trochę chęci, kończący się przepływomierz nie wywala checka tylko ma wartości na granicy,

znalazłem primere 2.0 na częsci tyle ze zwykła nie gt i moje pytanie czy podzespoły czujniki itp. podejdą do gt.chce poprzekładac czujniki do sprawdzenia z tego co sie dowiadywałem powinny pasowac.....??a moze ma ktos w okolicy zamoscia,lublina,chełma itp primere 2.0 na czesci lub rozbitą zeby poprzekładac czesci,czujniki itp.celem sprawdzenia...czekam na odpowiedzi...porady...

 

problem rozwiązany winna była pompa paliwa..po wymianie samochód nie do poznania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...