Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera 2.0 130Km 1997 Autoalarm centralka


amper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was bardzo serdecznie

 

Mam mały problem. Stałem się posiadaczem Nissana Primery z 1997r. wcześniejszym moim samochodem był Nissan almera 1998 r. Mam problem z centralnym zamkiem. Nigdzie nie moge znaleźć pomocy.

 

Mianowicie

 

Tak jak w Almerze Primera ma alarm na pilot który zamyka i otwiera drzwi przy naciśnięciu na pilocie przycisku. W mojej primerze nie działa zamykanie drzwi. Ktoś coś pokombinował bo zaraz koło sterownika pod stopami kierowcy zauważyłem przełącznik który jak przełączę wyłącza mi sygnał dźwiękowy. Nie wiem co zrobić z tym fantem. Zamki działają tylko z kluczyka. Pilot jest ustawiony i kontaktuje( włacza sygnał dzwiekowy i uzbraja alarm).Słyszałem ze moze to być problem wiąski kabli. Gdzie znajduje się przekaźnik, sterownik. Czy któryś z Państwa mógłby jakoś mi doradzić. Prosiłbym o schemat instalacji autoalarmu( Znalazłem schemat ale niema uwzględnionego centralnego zamka). Czy sterownik z almery podejdzie do primery??

 

Zagladłem do ksiązki seerisowej i znalazłem ksiązeczke od autoalarmu "PRESTIGE" niewiem czy to komuś pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...