Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Siłowniki pod maskę silnika


kkot1971
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli temat i problem silownikow do maski wciac nie rozwiazany:(

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Tak sobie czytam posty pod tym tematem... hmm... nie rozumiem Was .. to nie jest Mercedes czy BMW... ( gdzie za inne niby oczywiste graty trzeba słono dopłacić ale to już inna historia ). Nissan to jest masower produkcji samochód o niskiej cenie...więc nei można się spodziwac cudów. gdzieś trzeba oszczędzić. Maskę podnosi się raz ja jakiś czas więc w eksploatacji pojazdu to nie przeszkadza. Owszem mogło by być.. tak samo jak duża paleta silników inna jakość itp itd... ale czy ktoś by dał za QQ 180ty w podstawie? .. raczej nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam posty pod tym tematem... hmm... nie rozumiem Was .. to nie jest Mercedes czy BMW... ( gdzie za inne niby oczywiste graty trzeba słono dopłacić ale to już inna historia ). Nissan to jest masower produkcji samochód o niskiej cenie...więc nei można się spodziwac cudów. gdzieś trzeba oszczędzić. Maskę podnosi się raz ja jakiś czas więc w eksploatacji pojazdu to nie przeszkadza. Owszem mogło by być.. tak samo jak duża paleta silników inna jakość itp itd... ale czy ktoś by dał za QQ 180ty w podstawie? .. raczej nie. 

Witam

Tu nie chodzi o to żeby kupić wypasiony samochód za wysoką kasę bo niestety w Polsce na to nas nie stać ale chodzi o zainteresowanie majsterkowanie i zrobienie z niczego czegoś. A jak z tego jest frajda i zadowolonie że coś jest zrobione lepiej niż fabryka dała tego nikt nie zabierze.

Nie sztuka kupić wypasiony samochód ale sztuka samemu ten samochód udoskonalić upiększyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan to jest masower produkcji samochód o niskiej cenie...

To nie argument. Inne marki, produkujące masowo równie tanie samochody mają siłownik maski w standardzie.

Witam

Tutaj masz cały temat poczytaj sobie problem dla chcących dawno rozwiązany http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/97805-podnoszenie-maski-j11-i-j10a/page-1

Dzięki za link. Nie znalazłem go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że dla Qq takie otwieranie maski powinno być w standarcie . Wcale nie jest to żart. Przy normie spalania oleju jakie podaje producent a ponad to ubytki płynów zmusza do b.częstych a wręcz systematycznych kontroli i uzupelniania płynów . Poza tym innej kontroli to auto nie ma :( Sorry ale temat jest o Qq pierwszej generacji a ja tu o Qq II ...

W tej sytuacji jest to taki bajer podnoszący klasę auta .

Edytowane przez nowy 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś drgnęło w temacie? Ma ktoś te siłowniki maski?

Pewno że drgnęło :D

Masz u mnie w podpisie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ,że nawet GTR nie ma... trzeba patykiem podpierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno że drgnęło :D

Masz u mnie w podpisie :D

JACKO29 masz może jeszcze te siłowniki do j10? Byłbym zainteresowany kupnem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przypomne tylko ze teleskopy zakupione u JACKO29 sprawują się doskonale i bardzo ułatwiają życie, ostatnio maske czesto podnosilem i krew by mnie zalala jak bym musial tego kija uzywac co jest w standardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

U mnie silowniki zaczynaja szwankowac, tzn musze podniesc maske maksymalnie do samej góry rękoma bo inaczej opadnie, zalozylem 3-4 miesiace temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak jest to wysyłaj do mnie będę reklamował

Masz Polcar,Krosno???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Mam ofertę nabycia większej ilości siłowników po niższej cenie(ta sama jakość FA Krosno) Oczywiście cena za zestaw pod maskę również idzie w dół o około 20 zł. Zbieram chętnych ,na razie mam 3 z J11,jeżeli ktoś byłby chetny to czekam do popołudnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

witam, 

po 2 latach użytkowania QQ J11 kosiarki  i przeczytaniu postów kolegów na temat dojrzałem do montażu siłowników do maski.

Kolego JACKO029 proszę o możliwość zakupu tego zestawu.MIeszkam ok. 25km od Ciebie.Czy to jest jeszcze możliwe?

pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, 

po 2 latach użytkowania QQ J11 kosiarki  i przeczytaniu postów kolegów na temat dojrzałem do montażu siłowników do maski.

Kolego JACKO029 proszę o możliwość zakupu tego zestawu.MIeszkam ok. 25km od Ciebie.Czy to jest jeszcze możliwe?

pozdrawiam serdecznie.

witam,

Dzisiaj zamontowałem siłowniki do maski od JACKO29. Instrukcja pomocna i czytelna.Montaż szybki i łatwy.

Wielki szacun dla JACKO29 za rozwiązanie, które podnosi komfort otwierania maski.

serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

JACKO29, można kupić jeszcze od Ciebie te siłowniki?. Mieszkam w Dąbrowie G. tylko jak się z tobą skontaktować. Podpowiedz  mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...