Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

President na start?


Gość koralev
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Jestem przed zakupem CB. Kumpel polecił mi radio President Johnny III ASC. Ponieważ nie znam się kompletnie na tym sprzęcie proszę o radę.

 

Czy ktoś miał już do czynienia z tym modelem lub generalnie z markę President?

 

Z góry dzięki za pomoc!

 

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy ile chcesz wydać i do czego Ci radio, jak tylko jako antymisiek, to proponuję Yosan PRO 120 cena niska jakoś w tej cenie zadawalająca, właśnie dzisiaj do mnei przyszło i testuję, od radia ważniejsza jest antena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam presidenta Johny III radyjko bardzo fajnie wcześniej miałem Midland alan i z czystym sumieniem Johny o niebo lepszy, funkcja antyszumu w mieście jest bardzo przydatna. Radio ogólnie bardzo ładnie ściąga a głośnik elegancki. Jedyny minus jak dla mnie to wyświetlacz widać tylko jak jest na wprost pod małym kątem już niestety nie, ale ja oceniam na 5:)

no i ja dałem 700zł z antenka :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wielkośc to masz racje, ale mi to nie przeszkadza, a co do ceny każdy kupuje to na co go stać i co się podoba:) proszono o opinie i swoją dodałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uwazam ze antena jest najwazniejsza radio moze być byle jakie i uwazam ze nie ma sensu przepłacac za kierownicą spędzam codziennie po conajmniej 8 godzin a radia kradli mi juz 3 razy i kazde kolejne tanie dawało rade zwracam tylko uwagę zeby miało zapamiętywanie kanału 19 bo nie kazde to ma a jest uciazliwe za kazdym razem wyłączenia radia przestawiac go znów na 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do ceny każdy kupuje to na co go stać

 

ostatnio właśnie jak sprzedałem nissmo z radiem, to szukałem nowego i brany był pod uwagę President Johnny, znalazłem gdzieś nawet za nie całe 500zł i była to cena akceptowalna, do tego dużo jeżdżę (około 5-6kkm miesięcznie) ale po konsultacjach pewnych, zakupiłem Yosana Pro 120 za połowę ceny, i powiem Ci, że wystarcza, filtry zaj,,,,,,,,,ste, co najważniejsze i miało też wpływ na decyzję, posiada RF-gain, dom tego mniejszy i funkcjonalnie porównywany z P. czyli to nie jest kwestia czy kogoś stać czy nie, tylko jakie ma potrzeby, i tak samo jest z innymi częściami i akcesoriami, a ważniejszą sprawą od radia jest antena, bo nawet Twój President nie za dużo zwojuje jak będzie dziadowska i nie zestrojona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wiem, zawsze stroje antenke do radia. Mam to radio i nie narzekam:) a ja też nie mało km robię:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie to nie ma co demonizować cen CB Presidenta - przeglądałem trochę jak to wygląda i można kupić radyjko już za 300zł, a to nie jest potężna kwota :)

 

przyznam, że używam dość sporo samochodu więc chciałbym zainwestować w sprzęt, który jakościowo jest dobry i trochę mi posłuży - skłaniam się właśnie w kierunku Presidenta, bo on to zdecydowanie gwarantuje

 

a podpowiecie mi jeszcze jaką antenę dokupić do President Harry III ASC? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o demonizowanie, tylko o rachunek ekonomiczny, przejechałem już około 2kkm z YASONEM i wiem, że dobrze zrobiłem jakość i cena zadowalająca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podpowiecie mi jeszcze jaką antenę dokupić do President Harry III ASC? :)

magnes czy na stałe ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magnes czy na stałe ??

 

w dzisiejszych czasach chyba tylko magnes, znowu zaczęło się polowanie złodziejskie na anteny, mi juz zajumali 3 i teraz mam magnes, kolega podjechał do nas na chwilę i też mu odcieli antenę w biały dzień, choć miał na magnesie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja często zostawiam antenę na noc na aucie pod blokiem i jeszcze mi nie zginęła, ale to taka spokojna okolica. z jednej strony za sąsiada komenda policji, a z drugiej cmentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojna okolica. z jednej strony za sąsiada komenda policji, a z drugiej cmentarz.

 

heh ciekawe towarzystwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Ja do tej pory śmigałem z Presidentem Johnny II, potem III. Antena też President Missouri na magnesie i było super. Teraz w Pathu mam radio Stabo i antenę taką samą, Problem polega na tym, że path produkuje kosmiczne zakłócenia, (prawdopodobnie od wtrysków) które antena wyłapuje. Zasilanie wyprowadziłem bezpośrednio z aku i dołożyłem dodatkowy filtr, ale nic nie pomogło. Teraz chcę zmienić antenę (niestety muszę mieć na magnesie bo mi też pod blokiem zajumali) ale założę sztywną bo teraz mam taką na przegubie i może tam coś nie przechodzi, chociaż ten przegub dobrze robił jak się zawadziło o gałęzie lub chociaż o odbojnik w markecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja korzystałam z President Johnny II, antena Georgia i ogólnie nigdy nie miałam problemów. Ostatnio mój facet podkręcił mi zestaw i teraz mam Walker ASC z anteną Dakota i ten zestaw jest po prostu genialny! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja od dwóch lat śmigam na Johnsonie II i antence Missouri[magnes], jak by ktoś się czepiał ceny to wyhaczyłem gościa w stylu nieudany prezent świąteczny na allegro i kupiłem za śmieszne pieniążki. Czystego zasięgu mam około 6km (krótka antenka, ale w zupełności wystarczy), i wiem jedno jeśli jeszcze raz bym miał się zadecydować na taki zestawik to bym się nie zawahał. Dobry antymisiek i naprawdę pomocny w omijaniu korków itd. :)

 

Co do minusów: Jeżeli nie wyhaczone w promocji to dosyć spora cena.

 

Porównywałem kiedyś z zestawem kolegi Harry III i antenka Missouri, u mnie był o niebo lepszy odbiór w komunikatach. Auta postawione obok siebie, antena na tej samej wysokości. Nie mniej kolega jest również zadowolony z radyjka.

Edytowane przez Antol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

ja też jestem na etapie szukania dobrego cb. znajomi polecają Presidenta. Nie wiem jeszcze który model wybiorę, ale zastanawiam się między Walker ASC, a TEDDY ASC. Co polecacie? czym różnią się tak naprawde te modele? I jaką antenę dobrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja też jestem na etapie szukania dobrego cb. znajomi polecają Presidenta. Nie wiem jeszcze który model wybiorę, ale zastanawiam się między Walker ASC, a TEDDY ASC. Co polecacie? czym różnią się tak naprawde te modele? I jaką antenę dobrać?

Kolego to są radia całkowicie się różniące i klasą a co za tym idzie ceną i wymiarami no i jakością odbioru i nie można ich porównywać. TEDDY jest najtańszym Presidentem. WALKER kosztuje ponad dwa razy więcej i jest dwa razy większy (problemy z miejscem montażu) ale daje lepszą jakość odbioru (ale nie dwa razy :thumbsdown: ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...