Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Almera n16 schemat elektryczny klimatronika


Gość kryśka

Rekomendowane odpowiedzi

a może niech najpierw zajrzy do płytki wentylatora, dokładnie co sie stało??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może niech najpierw zajrzy do płytki wentylatora, dokładnie co sie stało??

 

Mechanik twierdzi ze to albo przekaznik albo sterownik ale ja mam klimatronik i nie wie gdzie szukac .Dodam ze przełączniki działają tylko nie dmuchawa nie chodzi

 

Mam jeszcze jedno pytanie ,czy w klimatroniku by poszedł rezystor czyli płytka to dmuchawa nie będzie działac na zadnym biegu bo nie dzała wcale nawet nawiew na szybe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj działa tylko na IV biegu, niech sprawdzi, co i jak i czy tam prądy idą,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płytka jest koło wentylatora i elektryk powinien dać radę ją znaleźć i zdiagnozować, poza tym wszystkie przekaźniki i bezpieczniki sa opisane na pokrywkach, czyli też nie powinien mieć problemu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc i pozdrawiam

 

Witam ponownie , wysiadł mi jednak moduł od nawiewu znajdujący sie na prawo od pedału gazu .Biała czesc z wepniętą kostką .Nie wie ktos gdzie moge ją dostac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Mam identyczny problem ale zaczęło się od tego że nie załączało klimy a teraz padły całkowicie nawiewy w ogóle nie działa prawa strona panelu wentylator  raczej się kręci ale jakby na pół biegu ,rezystor na krótko załącza nawiew  na maksa ,czy może ktoś wie czy pownienem szukać sterownika klimy czy może panelu sterującego a schemat to była by bajka :)    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może rezystor trzeba przlutować, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...