Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problemy i usterki


ProceSS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agnieszka200333

Pędź do serwisu i nie daj się zbyć głupimi słówkami. :argue:

w poniedziałek znowu zadzwonię... pewnie dojadę do serwisu samochód się nagrzeje i drzwi znów się odmrożą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedziałek znowu zadzwonię... pewnie dojadę do serwisu samochód się nagrzeje i drzwi znów się odmrożą ...

 

 

Z tego co pamiętam to była akcja serwisowa dot.przymarzania zamków własnie, ale to było dosyć dawno.

W kazdym razie niech CI coś z tym zrobią koniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość agnieszka200333

w poniedziałek znowu zadzwonię... pewnie dojadę do serwisu samochód się nagrzeje i drzwi znów się odmrożą ...

jutro rano znowu jadę na serwis z tymi drzwiami .... będę stała nad nimi ...i niech rozkręcą te drzwi wreszcie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówi Zoja, była akcja serwisowa ale nie na przymarzanie tylko brak uszczelki w klamkach drzwi przednich. Sam byłem na tej naprawie. Być może to jest przyczyną. Mam w książce napisane dwie kampanie serwisowe PG1B8 oraz P1264 któraś z nich dotyczy własnie uszczelki. Zapytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość agnieszka200333

Tak jak mówi Zoja, była akcja serwisowa ale nie na przymarzanie tylko brak uszczelki w klamkach drzwi przednich. Sam byłem na tej naprawie. Być może to jest przyczyną. Mam w książce napisane dwie kampanie serwisowe PG1B8 oraz P1264 któraś z nich dotyczy własnie uszczelki. Zapytaj.

tak zrobię... dzięki

 

tak zrobię... dzięki

zamek do wymiany (dostaje się woda i zamarza)... czekam na części tydzień...mam nadzieje ze wszystko będzie oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisywali wam akcje serwisowe w książkę gwarancyjną? Mój miał za jednym zamachem 3 akcje a nic nie wpisali (może to i lepiej:P). Teraz czeka mnie jeszcze lakierowanie nadkola ale to chyba większość przez to przechodziła. Mam takie pytanie, też macie taką "nierówność" w uszczelkach w bagażniku jak na foto? Bo nie wiem czy to normalne czy powiedzieć przy okazji kolejnej akcji serwisowej, żeby zwrócili na to uwagę :P

post-51208-0-74196700-1359381186_thumb.jpg

post-51208-0-25210400-1359381191_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam poprosiłem aby mi wpisali akcje serwisowe bo nigdy nie wiadomo. A jak bede sprzedawał to wole sie przyznać do takich napraw. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość agnieszka200333

Wpisywali wam akcje serwisowe w książkę gwarancyjną? Mój miał za jednym zamachem 3 akcje a nic nie wpisali (może to i lepiej:P). Teraz czeka mnie jeszcze lakierowanie nadkola ale to chyba większość przez to przechodziła. Mam takie pytanie, też macie taką "nierówność" w uszczelkach w bagażniku jak na foto? Bo nie wiem czy to normalne czy powiedzieć przy okazji kolejnej akcji serwisowej, żeby zwrócili na to uwagę :P

 

jeśli o to ci chodzi to ja mam tak samo...

post-61728-0-57738700-1359546817_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

:))

mysl zezarlo cos komputerowego bo byla.. :)

galka biegow w moim juku nabrala pieknego sraczkowatego koloru po jakis 9 miesiacach/12 tys km. serwis warszawa krasnobrodzka zeznal, za pierwszym razem, ze to nie podlega gwarancji. za drugim kiedy przyjechalam zasadniczo na zdiagnozowanie i naprawe zestawu bluetooth / mikrofon, byl sobie inny pan, wiec zglosilam sraczkowatość gałki biegow raz jeszcze. tym razem okazalo sie, ze wymiana jest na gwarancji  tyle, ze musze zaczekac bo nie maja galki w magazynie, przyjechalam po chyba tygodniu i po godzinie mialam nowa galke. na razie ma prawie rok i jeszcze sie nie wytarla

 

Witam Was Żukomaniacy :devil:

Mam Żuczka od listopada i jestem z niego Bardzo zadowolony, ale..... po przejechaniu nim 7500 km zauważyłem problem natury estetycznej. Mianowicie gałka dźwigni zmiany biegów wygląda jakbym zrobił około 175000 km wiem, że to jest tylko pomalowany plastik :-(, a nie prawdziwe aluminium, lecz wydaje mi się, że to troszeczkę za szybko na takie wytarcie. Pojechałem w tej sprawie do salonu Nissan Odyssey, gdzie jest zawsze miła obsługa :-). W serwisie zostały zrobione zdjęcia i dziś (po kilku dniach od złożenia reklamacji) gałka została wymieniona na nową w ramach gwarancji.
Moje pytanie do Was brzmi: czy też mieliście tego typu problem?

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

:wave:  Witajcie !! Mam taki mały ( w zasadzie to jednak duży ) problem, wczoraj przy myciu mojego maliniaka ( bo mój żuczek jest malinowy) zauważyłam kilka :angry: brązowych plamek - chyba z żywicy, no myślałam że mnie szlag trafi !!! Macie jakiś wypróbowany sposób na pozbycie sie tego g........ ?????? Czytałam o benzynie ekstrakcyjnej, denaturacie i WD40 ale boje się troche co na to lakier :| .Pomóżcie :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj Koleżanko usunąć te plamki  przy pomocy tłuszczu np masła. A tak naprawdę w handlu są doskonałe środki do usuwania smoły itp. Nazwy nie pamiętam ale w specjalistycznym sklepie Ci podadzą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo proszę drogich forumowiczów o poradę w kwestii przyspieszenia i dynamiki Żuczków. Od tygodnia jestem posiadaczką modelu Tecka silnik 1.6 117 KM i zauważyłam że moje autko nie ma mocy i dynamiki  tzn. kiedy chcę przyśpieszyć to obroty rosną szybko a prędkość bardzo powolutku (zwłaszcza na 2 i 3 biegu musze długo cisnąc żeby żeby rozpędzić to cudo), ogólnie mżna śmiało powiedzieć że brakuje mu przyśpieszenia. Nie mówię tutaj o super szybkiej jeździe dynamicznej  i ostrej ale naprawdę na 2 biegu ledwo się rozpędza a na trójce mułowato się toczy  - czy to standard pzy tym silniku czy to może być jakaś wada fabryczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Co do szybkości rozpędzania to tez nie jestem zachwycony choć autko zaczyna sie rozjezdzać, na razie mam niecale 300km wiec jeszcze go docieram i nie zapodałem opcji SPORT ale znając japońskie silniki to one kochaja obroty wiec jak tylko go dotre do tych 1600km wtedy poszaleje, mnie bardziej irytuje takie bardziej poszarpywanie silnika podczas jazdy i podczas wciskania sprzęgła obroty strasznie spadaja do 500 az silnik zadrrzy, ale jest tego coraz mniej wiec moze to wina ze auto musi sie dotrzec dodam ze podczas jazdy na tępomacie te poszarpywanie nie wystepują.

Co mnie jeszcze drazni to jak sie opre o zagłowek mocniej to cos mi sie wbija w plecy, nie chcial bym aby podczas kolizji w tył cos złamało mi kręgosłup z resztą tapicerka siedzen pozostawia wiele do zyczenia tapicerka na tylnej kanapie jakos słabo dopasowana od strony bagaznika to nawet jakies luzne fale jakby słabo naciągnięta - będę to reklamował (auto za taką kase).

Gaśnica latała ale przykręciłem ją 2 wkrętami nad hakiem do holowania w tej półce w bagazniku.

Martwią mnie przewody z baku paliwa ktore idą na zewnatrz prawego tylnego natkola, mam nadzieje ze nie znajdzie sie jakiś amator czyjejś własnosci i nie bedzie problemu jak to było z PUNTO II ze kradli w łatwy sposób paliwko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

U mine kolejny problem. Popekalo siedzenie. O pokrywie silnika to juz nie wspomne farba zchodzi jak ze starej budy. Robilem ostatnio servis zglosilem zrobili foty I mam czekac na tel.

 

Wogle to jak dbacie o skore?

 

W piatek wybiram sie do Wloch 2200 km w jedna strone zobaczymy jak sie bedzie sprawowal.:-)

post-58372-0-72239500-1374607824_thumb.jpg

post-58372-0-81231300-1374607842_thumb.jpg

post-58372-0-47408400-1374607906_thumb.jpg

Edytowane przez swanyadi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skóra bym tego nie nazwal ja swoja juz dwa razy wymienialem i chyba trzeci mnie czeka :thumbsdown:

co do pokrywy to nie wiem nie zagladam tam  :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem powiedziec ze to nie skora tylko derma ech....dobrze ze nie jestem sam z problemem. A z ta pokrywa to powiedzieli ze to od goraca. Fakt przegonilem go ladnie po niemieckich autobamach az sie pocil zuczek. Pierwszy raz maialem taki czas jak smigalem do pl :-) . Nie zmienia to faktu ze ma zlazic farba.Poczekamy zobaczymy co powiedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialeś rację :thumbsup:  Dzwonili i zostawili wiadomość na voice mailu że maja już nowe obszycie. Tylko muszę umówić sie na wymianę. To za dwa tyg po holidayu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko ze to nie rozwiazanie  - co po gwarancji ???!!! samo poszycie kosztuje ponad £500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zainteresowała jeszcze jedna tandeta w naszych Żukach :

 

e93e9973137be0d2m.jpg

 

 

8d1f85263d30774bm.jpg

 

 

Błotnik od strony drzwi nie jest do konca poprowadzony do nadwozia i aby nie było szczeliny zapchany jest wypełnieniem z jakiejs pianki, w aucie za 70 tys taka tandeta ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam zajrzyjcie pod tylną tablicę rejestracyjną trzyma się ona na takich gumowych podkładtach a rogi plastikowej ramki trzymającej tablicę rejestracyjną obijają lakier u mnie wybiło już po 6 miesiącach do podkładu być może za kilka lat to będzie ognisko rdzy, najgorzej się obija przy zamykaniu klapy bagażnika,ja na końcówki ramki przykleiłem kawałki uszczelki samoprzylepnej do okien teraz już się nie obija . Może ktoś ma jakieś inne pomysły

Edytowane przez inys1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO u mnie też tak jest jak j,,,e basem w Juczku to sie tablica aż trzęsie ;D

Edytowane przez DINO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...