Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcje serwisowe Nissan Qashqai J10


Gość Alexander
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O to chodzi,że oni nic nie robili przy przeglądzie,poza wzrokową oceną przez okienko kontrolne.A należało pasek z wadliwej serii wymienić.

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.odnosnie tej akcji serwisowej to ona dotyczy samochodu qashai 2.0 benzyna 4x4 2007 rok??? dzieki a gory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Czy słyszał ktoś o akcji serwisowej QQ 1.6 benzyna, związanej ze złączem pompy paliwa? Dziś zadzwonili do mnie z serwisu Nissana i umówiłem się na przyszły tydzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy słyszał ktoś o akcji serwisowej QQ 1.6 benzyna, związanej ze złączem pompy paliwa? Dziś zadzwonili do mnie z serwisu Nissana i umówiłem się na przyszły tydzień. 

Hej.

Ja ok 1,5 roku temu kiedy kupiłem swojego wcześniejszego QQ, podczas wizyty w serwisie zostałem poinformowany o akcji - wymianie pompy paliwa. Umówiłem się i wymienili. QQ 2007r 1.6 benzyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie cisza w telefonie,ciekawe ktore roczniki kwalifikuja sie do tej akcji,moj jest 11/2013r nie wiem,moze sam zadzwonie do Polmotoru i zapytam 2.0 benz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wita

Przy ostatniej wizycie w aso wyszlo ze na moje auto jest akcja serwisowa panewki

Wgrano nowy program. Wiekszych zmian nie zauwazylem oprocz tego ze znacznie wzroslo spalanie czy ktos cos podobnego posiada

Edytowane przez SQRA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów jest podana akcja serwisowa Nissana (z 21.01.2015r.) wraz z wykazem numerów VIN samochodów, których ta akcja dotyczy.

Koledzy, pisaliście o tym w formie żartobliwej powyżej ale niestety to fakt.

http://www.uokik.gov.pl/powiadomienia.php?news_id=11425

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W sytuacji, gdy użytkownik samochodu obciąży koło kierownicze dużym naciskiem, może to spowodować oddzielenie się koła kierowniczego od kolumny kierowniczej i w konsekwencji utratę kontroli nad pojazdem." - kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurka, no to już nie jest zabawa,to jest poważny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tylko cisnąć do serwisu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pocisnąłem do serwisu. Mam QQ z numerem VIN z listy opublikowanej przez UOKiK. Oględziny trwały ok. godziny (łącznie z myciem - taki jest standard tego serwisu).

Niestety mam koło kierownicze z wadą - serwis zamówił nowe i prawdopodobnie w przyszłym tygodniu będzie wymiana. Jak tu teraz jeździć ze świadomością, że może się kierownica urwać? Co prawda, przez ponad dwa lata się nic nie wiedziałem i było OK, ale jak tu przeżyć ten tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pocisnąłem do serwisu. Mam QQ z numerem VIN z listy opublikowanej przez UOKiK. Oględziny trwały ok. godziny (łącznie z myciem - taki jest standard tego serwisu).

Niestety mam koło kierownicze z wadą - serwis zamówił nowe i prawdopodobnie w przyszłym tygodniu będzie wymiana. Jak tu teraz jeździć ze świadomością, że może się kierownica urwać? Co prawda, przez ponad dwa lata się nic nie wiedziałem i było OK, ale jak tu przeżyć ten tydzień.

Ja na Twoum miejscu staral bym sie podczas jazdy jak najmniej kierownicy uzywac. Wylacznie jazda na wprost. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pocisnąłem do serwisu. Mam QQ z numerem VIN z listy opublikowanej przez UOKiK. Oględziny trwały ok. godziny (łącznie z myciem - taki jest standard tego serwisu).

Niestety mam koło kierownicze z wadą - serwis zamówił nowe i prawdopodobnie w przyszłym tygodniu będzie wymiana. Jak tu teraz jeździć ze świadomością, że może się kierownica urwać? Co prawda, przez ponad dwa lata się nic nie wiedziałem i było OK, ale jak tu przeżyć ten tydzień.

Bo najlepiej się żyje w nieświadomości :D

Załącz wycieraczki i do przodu!...bez dotykania! Ja kto pisał Gregson :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami jest to pisane z żartem,ale nie ma się co przejmować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica już wymieniona. Poczułem się jakbym z salonu wyjeżdżał - taka miła szorstkość nowej skóry (no dobra - ekoskóry). A ta świadomość, że mogę kręcić i kręcić a kierownica się nie urwie - bezcenna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica już wymieniona. Poczułem się jakbym z salonu wyjeżdżał - taka miła szorstkość nowej skóry (no dobra - ekoskóry). A ta świadomość, że mogę kręcić i kręcić a kierownica się nie urwie - bezcenna.

Przypomniałeś mi moje opony kormoran z 20 lat temu. Po jakimś 2 letnim użytkowaniu ,wyczytałem że jest wielka akcja wymiany ,bo od takiego do takiego nr ,mógł odpaść wadliwy bieżnik. Ucieszyłem się bo nic się nie działo z moimi ,a łapały się na wymianę ,znowu będą nówki! Po 4 miesiącach od wymiany opony zaczęły się rozwarstwiać!!!Wada wystąpiła w tych ,co wad miały nie mieć  :devil: Oczywiście tu zarządałem wymiany ,ale wziąłem już dębice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kormorany od kiedy pamiętam były i do dziś są tandetne znikały w oczach ,a parciały fest.

Z Polskich to odważyłem się kupić tylko Dębice presto HP dawała rade ale made in france  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...