Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

uchwyt do telefonu do QQ


undefine
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Bardzo dobre produkty. Miałem trochę większy i "bezpieczniejszy" do KTM'a na S4mini i rewelacyjnie się sprawdzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam również podkładki gekona . Oczywiście chciałem sobie polepszyć,i kupiłem nanopodkładkę :) Trzyma sie tylko przy użyciu kropelki :D :D Odradzam zakup tego szajsu , chyba ze macie okazje sprawdzić osobiscie przyczepność tego wynalazku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak uchwyty mocowane do kratek wszystko pasuje warto kupić?

 

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

tak sobie z tym pasowaniem, nie można zamontować na środku przez co siła ciężkości powoduje obrót kratki i telefon jest pionowo. Ale sam uchwyt naprawde fajny i dobrze wykonany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jakby ktoś szukał dobrego zestawu dla telefonu. Ostatnio zamontowałem ProClip Brodit na nim płytkę montażową z adapterem w standardzie HR (Herbert Richter) oraz uchwyt HR. Wszystko super się trzyma.

IMAG0643.thumb.jpg.99ec6a9d8b6d1212f5cec25ad4dd767a.jpg

 

93b4c09ce0988b94078e1e5c715f524b.jpg7729d4cba80c237718a56ee5eb8f4427.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@linar10 super sprawa możesz wrzucić linki do adaptera i uchwytu gdzie można zakupić?

Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta płytka montażowa jaka musi być, bo nie mogę poszukać?

Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, kaarolek1 napisał:

a ta płytka montażowa jaka musi być, bo nie mogę poszukać?

Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

https://allegro.pl/brodit-proclip-konsola-nissan-qashqai-2-do-2013-c-i7571269550.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale na to musi być uchwyt do telefonu i własnie mi chodzi..?

 

Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kaarolek1 napisał:

tak ale na to musi być uchwyt do telefonu i własnie mi chodzi..?

 

Jak Ci podałem link do podstawy trzeba było poszukać dalej

 

https://allegro.pl/herbert-richter-uchwyt-na-smartfon-konsola-proclip-i7567689150.html#thumb/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bottari jakies 6 zl z Simply :lol:

Lepi sie to do wszystkiego a dodatkowo nawiew chlodzi baterie gdy navi wlączone i mocno grzeje sie bateria

gekon.jpg

Edytowane przez JackSet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu ‎05‎.‎11‎.‎2018 o 16:58, rafalborek napisał:

Niedawno szukając wartego uwagi uchwytu do telefonu trafiłem na mocowanie do telefonu z tej firmy Roundmount, mogę śmiało polecić. Ciekawy patent, telefon dobrze się trzyma, wybrałem uchwyt magnetyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
8 godzin temu, MisilYE napisał:

......gorzej z mocowaniem telefonu w uchwycie 27bbd9b6d06afa6e4f3d1a5e1564d020.jpg

Ale z rozmiarem nie ma problemu :) Nawet tablet cię zmieści

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Moim zdanie ma nic lepszego i pewniejszego, niż zestaw ProClip jako baza ProClip - baza na kratkę nawiewu dedykowany do Nissanów 

 do którego możemy przykleić / przykręcić coś do czego możemy zamocować konkretne sprzęt, lub uniwersalną Acurę Uchwyt magnetyczny 

Ja w Pulsarze zamontowalem w/w ProClip'a i do niego przykręciłem mocowanie do typowych urządzeń np. nawigacyjnych
Ramię sztywne obrotowe
Wożę na tym Modecom'a SX 7.1 (7") i całość ani drgnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, u mnie natomiast bardzo dobrze się sprawdza prosty uGreen z Aliexpres montowany w kratce nawiewu. Warunek żeby telefon trzymał się pewnie to należy przekręcić otwór nawiewu żeby klapki otwierały się od góry. Uchwyt radzi sobie z dużym telefonem 6,5".

IMG_20200809_121932.jpg

IMG_20200809_121917.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraca ci się jak wejdziesz ostro w zakręt?Ja miałem coś podobnego i u mnie się nie sprawdził ,poza tym teraz włączając klimę idzie wszystko z kratki na telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jeżdżę spokojnie więc telefon się nie obraca a to że klima na niego dmucha to tylko zaleta bo z włączoną nawigacją i Yanosikiem telefon srogo się grzeje. Sądzę że do bardziej agresywnej jazdy można zamontować drugi uchwyt w kratce obok i złapać telefon dwoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej będzie zimą, gdy na telefon będzie leciało ciepłe powietrze. Niestety nie jest najlepsza opcja. A montowanie w dwóch uchwytach? Chciałbym to zobaczyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, exciter napisał:

Gorzej będzie zimą, gdy na telefon będzie leciało ciepłe powietrze. Niestety nie jest najlepsza opcja. A montowanie w dwóch uchwytach? Chciałbym to zobaczyć!

W zimie zawsze mam nawiewy nogi + szyba, chyba większość kierowców tak ustawia. Dwa uchwyty, faktycznie może to niezbyt dobry pomysł, tak na szybko na zapytanie kolegi o agresywną jazdę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...