Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dogrzewanie/Podgrzewanie małego obiegu chłodzenia


komprez
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paweł6488

Według mnie bardzo ciekawe rozwiązanie, choć już takie dawno występuje w grupie VW/Audi. W każdym bądz razie jestem pod wrażeniem tego projektu:) Mnie też irytuje trochę długie nagrzewanie, nawet podczas jazdy. Duży plus ode mnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...

Użytkowanie auta z LPG zimą to nie tylko problem z samym odpalaniem. Należy pamiętać o wielu czynnikach ora zsprawności wielu podzespołów. Coraz więcej młodszych aut jeźdżi na LPG, które są zaawansowane technologicznie. Aby wszystko było w dobrze oraz auto nie stwarzło problemów trzeba również pamiętać poza akumulatorem, ogólnym stanem instalacji gazowej ale równiez i świec, przewodów cewek zapłonowych oraz choćby samego oleju jakim jest zalany nasz samochód. W warunkach zimowych, choć u nas jest ich co raz to mniej lecz nie wiem czy to dla jednostki napędowej nie jest gorsze, należy stosować oleje o właściwej lepkości oraz gęstości,  W sytacjach mroźnych okresów silnik jest naraźony na pracę w trudnych warunkach od samego początku. Dlatego tez jeśli ktoś ma np. młode auto może jak najbardziej stosować oleje produkowane  w nowych technologiach choćby z gazu . Takim jest Shell Helix Ultra Pureplus Technology. Sam osobiscie na nim jeźdżę i jestem bardzo zadowolony. W dodatku jego cena nie jest wcale wygórowana. Polecam bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...