Skocz do zawartości

Forum Nissan Klub Polska używa plików cookie. Przeczytaj naszą Politykę prywtności, aby uzyskać więcej informacji.    Zgadzam się

Primera p10 "turbo"

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 bartus_02

bartus_02

Nie bić jestem nowy

• Użytkownicy
  • 15 postów
  • Model:Nissan Primera p10

Napisano 10 maj 2012, 18:49

Witam. Ostatnimi czasy zacząłem się interesować tuningem swojej primerki. W internecie znalazłem dużo wersji z turbo w silnikach benzynowych. Czy mógł by mi ktoś przybliżyć ten temat jak to wyglada w primerze p10? Chodzi mi o to w jakich silnikach można zamotnować, jaki mniej więcej koszt, i jaka to turbina. Im więcej informacji tym lepiej.
Dziękuje z góry za odpowiedzi.
Pozdrawiam.
  • 0

Reklama

#2 nice-wawa

nice-wawa

Nissanmaniak

• Użytkownicy
  • 1205 postów
  • Model:WP11 2,0 16v i WP11.144 2,0 16v

Napisano 10 maj 2012, 21:30

Witam. Ostatnimi czasy zacząłem się interesować tuningem swojej primerki. W internecie znalazłem dużo wersji z turbo w silnikach benzynowych. Czy mógł by mi ktoś przybliżyć ten temat jak to wyglada w primerze p10? Chodzi mi o to w jakich silnikach można zamotnować, jaki mniej więcej koszt, i jaka to turbina. Im więcej informacji tym lepiej.
Dziękuje z góry za odpowiedzi.
Pozdrawiam.

Żeby to miało ręce i nogi to trzeba liczyć około 10000 zł ale jak potrafisz coś sam zrobić przy samochodzie może być taniej ale wątpię po tego typu poście.
  • 0

#3 krzysiek1958

krzysiek1958

Nissanmaniak

• Użytkownicy
  • 1467 postów
  • Model:P11.144 2.0TD
  • Nr rejestracyjny:DZA

Napisano 12 maj 2012, 13:42

Kolega Czajnik mial do sprzedania silnik z turbo . taniej wyjdzie niz zakladac samo turbo. powaznie.
  • 0