Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Weber29: Temat który masz na myśli został zmoderowany zgodnie z regulaminem forum. Nie tylko Twoje posty zostały usunięte.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyskusja powinna być rzeczowa, konstruktywna a najlepiej gdy jej finał prowadzi do racjonalnych wniosków z pożytkiem dla jej uczestników - wtedy ma sens i przynosi korzyści, w innym wypadku jest zwykłą pyskówką, podczas której urządza wzajemne słowne wycieczki

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Umiemy się tylko kłócić albo kochać, ale nie umiemy się różnić pięknie i mocno."

Cyprian Kamil Norwid.

 

ergo: możemy więc się różnić ale zachowajmy w tym jakiś poziom

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość weber29

Hm nie wiem dlaczego, ale czułem że odpowiesz na mój post, ale bez skojarzeń :D .

Jestem pod wrażeniem cytatu :dribble:szacun .

Proponuję zakopać topór wojenny, :D może tą róznicę jakoś pogodzimy? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nadzieja chlebem biednego"

Zbigniew Herbert

ale jak mawiają wyspiarze: - while there's life, there's hope

 

więc spróbować zawsze warto :rofl:

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość weber29

"Nadzieja chlebem biednego"

Zbigniew Herbert

ale póki życia, póty nadziei

 

więc spróbować zawsze warto :rofl:

Czyli jak tak czy nie?

kopiemy dół na topór :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki topór!?Ludzie! Zdrowy spór i to wszystko!Oczywiście bez inwektyw,bo to nie ma w tedy znaczenia dyskusji.

Oj Weber,jakbyś ty poczytał cośmy z Darem pisali,to nasunął by Ci sie wniosek że zostawić nas samych byłoby niebezpiecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a gdzie wolność słowa i wypowiedzi :D:( jak rozkrecić gorącą dyskusję :dribble:

 

A ja dodam od siebie, że rozkręcać gorącą dyskusję można wszędzie - w każdym temacie i na każdy temat :D. Jak ta gorąca dyskusja wybiegnie od zadanego tematu, to ten "wybieg" wyląduje tutaj i tutaj będzie można kontynuować :D. Jednakże posty typu obrażanie, wyśmiewanie, szydzenie itp. będą............. moderowane ;).

 

To tak jak w demokracji. Wszystko wolno! Ale jak wyjdziesz na środek miasta i będziesz sypał inwektywami pod adresem, Prezydenta, Premiera, Rządu itp. to Cię zamkną ;). No chyba że jesteś Posłem :D. W porządku? Może tak być? :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamten temat został usunięty a posty z niego przeniosłem tutaj. Widać wtedy nie było sprzyjającego gruntu na tego typu temat. Może ziarno było za słabe ;).

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale się dziś naczyściłem rozwalonych owadów na masce, zderzaku i boxie. Po tych 1,5 kkm z majówki auto wyglądało jakby wyjechało z rzeźni.

W łikent trza jeszcze żółtka odpucować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Driftem muchy zabijałeś? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaak, z nocnikiem, wózkiem i bandą misiów na pokładzie, aha jeszcze rzyganko 3 krotne było :D

Edytowane przez was79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To G było za duże...mogłeś zwolnić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie taką piankę na insekty - nie pamiętam nazwy, ale jest ich sporo. Pokrywasz nią robale i po minucie już łatwo schodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To G było za duże...mogłeś zwolnić :D

 

kultura Panie, chyba nawet fotoradaru uniknąłem, bo miałem na budziku 60 z małym +

Edytowane przez was79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo to fakt,nawet klauni w czapce w kratke Cie nie namierzyli,to sukces :D

Ja w zeszłym roku mało im budki z radarem nie rozjechałem :D tacy byli nadgorliwi za Łodzią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pedałki czaili się u kogoś w bramie pod Zieloną Górą, dobrze, że uczynni migali odpowiednio wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku miałem fajny przypadek. Obszar zabudowany (no wiecie wioska jakaś 3 domy na 1 km :)). Samochód jeden za drugim... i pieszy czekający na przejście na pasach. No to ja będąc wielce kulturalnym pstryk i go puściłem.... a potem rura do 80 km/h :) a 300 metrów dalej panowie bynajmniej nie sobie suszyli... pewnie wójtowi :) ... i mnie ususzyli... ale widocznie musieli zauważyć całą akcje z przepuszczaniem pieszego (stali na wzniesieniu więc teatrzyk mieli dobry) i karą dla mnie było tylko pogrożenie palcem (bez wcześniejszego zatrzymywania mnie). Są jeszcze na tym świecie normalni :D:D

Edytowane przez graphia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A używa ktoś z Was antyradaru? Przyznam, że nigdy nie miałem okazji z takim cudem jeździć...Nie wiem czy to się sprawdza na suszarki, lasery czy fotoradary...Macie jakieś doświadczenie? Nawigacji też nie posiadam i nigdy nie używałem...to jest mi zbyteczne-nie gubię się w terenie.Za to CB radio...owszem od dobrych paru lat, a to zastępuje antyradar, a i w razie potrzeby nawigację. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antyradar zapewnia przede wszystkim dobre samopoczucie i złudną pewność siebie. Reaguje na stare radary typu Rapid i Iskra (i inne emitujące promieniowanie mikrofalowe). W praktyce wykrywa tylko radary stacjonarne pracujące w trybie ciągłym (te na trójnogu,masztach albo zamontowane w autach SM)."Misiek" wyposażony w RMP starego typu (wykrywalny przez antyradar) nie trzyma cały czas palca na spuście tylko strzela nim przez 2-4 sekundy z odległości 150-200 m w konkretny pojazd i wtedy jest już zwykle za późno. Obecnie policja drogowa przezbraja się masowo w laserowe mierniki prędkości. Antyradar ich oczywiście nie wykrywa. Wyłapuje za to wiele zakłóceń - nawet na automaty sterujące drzwiami. Posiadanie w aucie antyradaru gotowego do użycia jest wykroczeniem za co grozi spora grzywna i konfiskata sprzętu.Legalnym sposobem jest CB. Jednak wymaga stałej aktualizacji informacji i nie masz pewności czy ktoś nie wprowadza cię w błąd. Patrole zmotoryzowane policji i inspekcji mają często CB pracujące na nasłuchu i czasem "pomagają" informując o wolnej drodze. Ergo? Najlepiej trzymać się przepisów ruchu drogowego :rofl: Nawigacja jest tak dobra, jak dobra czyli aktualna jest tej mapa. U nas cały czas coś się buduje i niemal codziennie zmienia się gdzieś organizacja ruchu. Generalnie jednak to bardzo przydatna zabawka - szczególnie w dużym i obcym mieście. Jak na drodze, tak i w przypadku korzystania z niej obowiązuje zasada ograniczonego zaufania. Odnotowano już przypadki wjechania do jeziora, czy utknięcia w puszczy

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...