Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

POSZERZENIA NODKOLI


ceniakenzo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam koledzy montowal ktos poszerzenia nadkoli?? bo szukam i szukam i nie moge znalesc do mojego terrano. moze sa jakies uniwersalne ?? albo ktos zna jakis wyspecjalizowany sklep??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy montowal ktos poszerzenia nadkoli?? bo szukam i szukam i nie moge znalesc do mojego terrano. moze sa jakies uniwersalne ?? albo ktos zna jakis wyspecjalizowany sklep??

 

zależy od budżetu i ile cm chcesz wypuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budzet nieznany ale tak z 8cm bede chcial wystawic w niedalekiej przyszlosci . masz cos takiego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budzet nieznany ale tak z 8cm bede chcial wystawic w niedalekiej przyszlosci . masz cos takiego ??

 

mam takie

w dziale moje terrano zerknij, 7cm poszerzają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie kolego orginalne sciagam .. plan jest tAki zeby go podniesc i wieksze opony zalozyc a wtedy beda wystawac. chodzi mi o cos takiego tylko zeby pasowalo do t1 http://allegro.pl/listing.php/search?p=2&sg=0&string=poszerzenia

Edytowane przez ceniakenzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie kolego orginalne sciagam .. plan jest tAki zeby go podniesc i wieksze opony zalozyc a wtedy beda wystawac. chodzi mi o cos takiego tylko zeby pasowalo do t1 http://allegro.pl/li...ing=poszerzenia

 

postaw na gumowe bo z doświadczenia Ci powiem, że laminat trochę kosztuje a potem....boli oj boli:)

guma mam już sporo i jest ok. Jak cm zabraknie to pomyśl nad pasem transportowym. Może nie jest to piękne ale praktyczne. Zmoty czepiają ten patent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak ty to montowales??

 

te gumy co teraz mam zostawiam i dokładam pas. Guma do gumy idzie na nity, a do rantu błotnika blacho-wkręty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe mowisz taka prowizorka :) niewiem niewiem zastanowie sie najpierw oponki musze kupic , a puzniej zobaczymy ;] ale dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe mowisz taka prowizorka :) niewiem niewiem zastanowie sie najpierw oponki musze kupic , a puzniej zobaczymy ;] ale dzieki za pomoc

 

 

jak w terenie nie bedziesz latal to pomysl o laminatach. Myślę, że od cherokee mogłuby podejść i są ładne. Te gumy i pasy jak mówisz prowizorka i tu masz racje. Chodzi o funkcjonalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tak bardziej 50/50. bedzie latal w terenie i po drogach, 2 komplety kol zamiezam kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumy są za***iste. Elastyczne. Jak się podrą to se wymieniasz sam. Robią robotę.

Ja mam takie małe plastiki w parchu i po 2 wyjazdach połamane w pi..u :)

Trochę rzeźby żeby gumy miały sie czego trzymać dobrze ale jak raz zrobisz porządnie to jest na tysiąc lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

żeby zdałao egzamin to musisz miec do czego to doczepić, jak masz rant wywinięty albo już go nie ma to dodatkowa zabawa,

ładniejsze od gumy ? to też guma przeciez a w moim zdaniem i tak wygląda kiepsko.

o takie mi się marzą

9149129_orig.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obmyśl skład tworzywa i będziemy coś myśleć, chyba mam "pomysła"

... skąd ten temat wygrzebałeś?  :o  :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tworzywo do termoformierki musi być np akrylonitrylobutadienostyren bo laminat jest trochę za kruchy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz, żebym język połamał ... ABS po prostu  :)

"pomysła" ciągle mam  :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ABS to taki system w samochodach dla emerytów

 

a ja się zastanawiam czy trzeba zrobić 2 kopyta czy 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy kto w jakim stanie ma błotniki, ale chyba 4 bo przód i tył są inaczej zakrzywione do wewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od biedy można by 4 i przeciąć...

 

ale Hubert nie pójdzie na taki kompromis... jeśli się podejmie to będzie 6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...