Skocz do zawartości

Forum Nissan Klub Polska używa plików cookie. Przeczytaj naszą Politykę prywtności, aby uzyskać więcej informacji.    Zgadzam się

- - - - -

problem z centralnym zamkiem na pilota(uniwersalny)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   gregor1982

gregor1982

Wiem co i jak

• Użytkownik
  • 54 postów
  • Kraj:POLAND
  • Model:N15 GX 1.4 oraz primera P12 1.8 B/G
  • Nr rejestracyjny:CT
  • :

Napisano 11 czerwiec 2012, 21:21

Witam. Mam problem z centralnym a mianowicie z tylnymi drzwiami. prawe drzwi sie nie otwieraja a lewe nie zamykaja.Nie zawsze sie tak jednak dzieje,od czasu do czasu.Smarowalem wszystko co sie dalo i na pewien czas bylo dobrze teraz znowu sie tak dzieje. i to dzieje sie na przemian nie jednoczesnie,po prostu prawe drzwi czasami sie nie otwieraja a prawe czasami nie zamykaja. Dodam ze silowniki sa uniwersalne zalozone przez poprzedniego wlasciciela. Ktos moze mi pomoc o co w tym chodzi i jak to naprawic? Wymiana silownikow na nowe pomoze?
  • 0

#2 OFFLINE   Grimm

Grimm

Bombel

• Użytkownik
  • 1070 postów
  • Gadu-Gadu:
  • Model:Primera P11
  • Nr rejestracyjny:DW
  • Time Online: 4d 21h 55m 10s

Napisano 11 czerwiec 2012, 22:42

Centralny jest sterowany przez masę która zamyka i otwiera. Na początek bym zdjął boczki i sprawdził kable do siłowników oraz czy za każdym razem odbijają siłowniki.
Jeśli poprzedni właściciel skąpił, to mogą być siłowniki do wymiany.
  • 0

#3 OFFLINE   gregor1982

gregor1982

Wiem co i jak

• Użytkownik
  • 54 postów
  • Model:N15 GX 1.4 oraz primera P12 1.8 B/G
  • Nr rejestracyjny:CT
  • :

Napisano 12 czerwiec 2012, 22:40

ten silownik ktory czasami nie otwiera,dziala tak jakby chcial otworzyc a nie mogl. A jakie silowniki polecasz? takie do udzwigu 7 kg.?czy wystarcza 4 kg?. sa to takie czarne,jakich pelno na allegro.
a ktory kolor przewodu to masa?
  • 0