Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tylna poduszka silnika


Gość tomaszgow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomaszgow

Witam serdecznie,proszę o pomoc.Mam do wymiany tylną poduszkę silnika w almerze tino 1,8 2004r.w serwisie zaśpiewali mi ponad 500 złotych a w sklepach z częściami albo nie mają albo trzeba im przywieść starą poduszkę na wzór,na allegro nie mogę też znaleść.Czy ktoś ma namiary na sklep z częściami do Nissana lub na jakiś szrot w okolicach Poznania.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w okolicach poznania nie, ale w okolicach lublina jest i wysylaja na cala polske chyba siodemka i co najlepsze placisz przy odbiorze:) a wysylka zawsze mnie kosztowala 20zl:) cezary nieznajek w google:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pablo_NS

cześć ,

Zapytaj o wkłady tej poduszki , bo cała rzeczywiście jest niedostępa . Produkuje ją firma Yamato ale nie ma jej nigdzie na stanach magazynowych.

Znalazłem taki wkład na stronie TEDGUMU . LINK :http://tedgum.pl/sklep/product_info.php?cPath=33_729_2177_5481&products_id=2734 . Zobacz na zdjęcie . Jakbyś tam nie mógł dostać tej części to ma go firma autosowa na dzień 06-07-2012 maja 3 szt. Tyle co mogę Ci pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dzięki pablo NS ale ze zdjęć ten wkład jest inny niż ten co ja mam w aucie i nie wiem czy będzie pasował.

 

Szukałem prawie miesiąc w sklepach i w internecie aż w końcu znalazłem na Motocomplex.eu, nie mieli na stanie ale obiecali że mogą ściągnąć w ciągu 2 tygodni prosto od producenta za 200 złotych z przesyłką a w innych sklepach chcieli prawie 700.Gorąco polecam.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Mam tino 2.2di coś zaczyna mi trzęś się lekko silnik nawet jak rozgrzany pzrebieg200 tyś. Czy jest jakaś reguła która mówi,że pada np. Poduszka pod skrzynią lub inna? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale coś mi mówi,że chyba ciut za mocno albo jestem przewrażliwiony?

Szukałem u nas w tino i się nikt tu z poduszkami ni bawił....

Jeszcze jak znajdę chwilę to pod auto wślizgnę sie tą jedną zobaczć poduszkę.

A powiedz Burning czy lewarek też tak u ciebie drży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poduszki pod autem dobre może tą tylną lekko zaczna brać bo jest takie jakby pęknięcie na długości 2mm podłożyłem gumę na górę tej poduszki w jej przerwę i jest jak było-spojrzałem

tak krytycznym okiem i wydaje się ,że nie jest tak źle:-)

Aha czy nie wydaje się wam,że tą poduszka na pierwszym foto jest naderwana od dołu???

Tu na ostanim foto jest jakiś nadzwyczajny tłumik drgań-czy miał ktoś z min do czynienia?

Kojarzy ktoś może jaki jest numer tej tylnej poduszki do 2.2 di tino oryginał?Czy są różnice pomiędzy benzyną a dieslem w poduszkach?

post-62299-0-69558500-1398528432_thumb.jpg

post-62299-0-85017700-1398528461_thumb.jpg

post-62299-0-32791800-1398528496_thumb.jpg

post-62299-0-50515900-1398528511_thumb.jpg

Edytowane przez sigma3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...