Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nissan almera 2.2dci


Gość alekwaw

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc jestem nowy tutaj chce kupic nissana almera 2.2dci 2001 rok i mam takie pytanie bo samochód jest mega wolny zero przyspieczenia

i wydaje mi sie ze cos jest nie tak pierwszy. samochód nie dymi:)

Czy wie ktos co to moze byc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma almer 2.2dci w tym roczniku tylko 2.2 di 110km a na ta druga sa sposoby by ja odmulic poszukaj na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest normalne. 110KM przy takiej masie powinno już dawać frajdę z jazdy (niewielką, ale zawsze coś). Golf IV z silnikiem 1.9 o mocy 110KM dość fajnie jeździ, wyprzedzanie nim nie należy do problemów, a masa podobna do N16. Almera z racji większej pojemności powinna mieć lepszy dół, niż Golf.

 

I od razu uprzedzam - nie mam oraz nie jeździłem N16 z takim silnikiem, ale mułem ona nie powinna być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golfik ma zmienna geometrie turbiny to sie lepiej zbiera z dolu jest lzejszy o rowne 100kg czyli sporo. ale alma i tak dobrze sobie radzi. ja nie narzekam naprawde mozna ja odmulic duzo juz jest o tym pisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiec jak czesci do tego wygladaja drogie sa bo roznie sie mowi o nissanach ze czesci drogie mało zamienników. Czy ten silnik jest ok czy awaryjny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto jest powszechne wiec z czesciami nie jest zle jak cos to tez duzo na szrotach rozbitych jest. przy kupnie sprawdz czy wszysstkie swiatła sa wraz z wstecznym u mnie nie było go wina wlzacznika koszt na szrocie 200zl ale udalo mi sie go naprawic, sprawdz czy jakies kolo sie nie grzeje bardziej, silniczek musi ladnie odpalic bez dluzszego krecenia, belka przednia lubi gnic,tylna wycieraczka lubi sie zacinac, no na takie problemy ja czesto spotykaja jak znajdziesz zadbany egzemplarz dlugo nim pojezdzisz silnik i zawieszenie rewelka malo awaryjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...