Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Micra K11 Wtryski Prośba o pomoc!


Gość niewidoczny

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem osobą niepełnosprawną na wózku i posiadam Nissana Micra K11 z 1994r GA14DE to Silnik 1,0 16V .Bardzo prosze o pomoc z diagnozie uszkodzenia. W dniu dzisiejszym mechanik stwierdził że leje wtrysk na trzecim cylindrze moje zapytanie jest: Czy uszkodzeniu uległ sam wtrysk czy może to byc uszkodzenie urzązenia sterującego wtryskami. Pozostałe pracują normalnie! biorąc pod uwage że jestem niepełnosprawnym rencistą chciał bym naprawic to jak najmniejszym kosztem dlatego licze na pomoc w tej diagnozie! Bedze wdzieczny za wszystkie podpowiedzi związane z tym problemem.

pozdrawiam z Legnicy

Staszek L.

+48502134643

 

 

Inwalida na wózku - sprawny inaczej

korzystający z indywidualnego kołowego

środka transportu o napędzie ręcznym!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech mechanik zamieni wtrsyki miejscami, i jak dalej będzie lał na 3 cylindrze to ECU (oczywiście jak nei ma gdzieś zwarcia po drodze) a jak będzie lał dalej ten zamieniony tylko w innym miejscu to znaczy wtrysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech mechanik zamieni wtrsyki miejscami, i jak dalej będzie lał na 3 cylindrze to ECU (oczywiście jak nei ma gdzieś zwarcia po drodze) a jak będzie lał dalej ten zamieniony tylko w innym miejscu to znaczy wtrysk.

Dziekuje!

Obecnie przyjechałem na trzech bo wyłączył wtyczke tego wtrysku!

 

niech mechanik zamieni wtrsyki miejscami, i jak dalej będzie lał na 3 cylindrze to ECU (oczywiście jak nei ma gdzieś zwarcia po drodze) a jak będzie lał dalej ten zamieniony tylko w innym miejscu to znaczy wtrysk.

 

Posluchałem twojej mąrej rady i w dniu dzisiejszym mechanik potwierdził twoją diagnoze " WTRYSK" Dzieki za podpowiedź!

Pozdrawiam z Legnicy

Staszek L.

Inwalida na wózku - sprawny inaczej

korzystający z indywidualnego kołowego

środka transportu o napędzie ręcznym!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...