Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Większy zbiornik paliwa do terrano 2


Gość kraqsek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Planuje zmienić bak na większy. Czy ktoś już próbował włożyć większy zbiornik? Chciałabym włożyć ok 100 litrowy bak i nie wiem czy szukać z innego samochodu czy spawać nowy.

Poczyniłem już kroki poprzez przeniesienie wydechu na bok i zrobiło się trochę miejsca :) A chcę zmienić dlatego że po ostatnich wakacjach brakowało mi tych 20 litrów w baku żeby spokojnie dojechać na miejsce :)

 

A może znacie dobrego spawacza który podejmie się zespawania baku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanister na tylne drzwi lub zawias jak dla dodatkowego koła odpada?

 

To też dobre rozwiązanie ale mam teraz miejsce po obu stronach baku i chce to wykorzystać. Jak już wcześniej napisałem przeniosłem wydech na bok. A tak w ogóle to można jeździć z kanistrem w samochodzie lub na zewnątrz? :) Bo z tego co pamiętam w wielu krajach zabronione jest przewożenie paliwa w kanistrach (pojemnikach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozpędź się za bardzo z gabarytem żebyś paliwa za nadto nie podgrzał od wydechu! Co do zbiorników/kanistrów to na pewno nie można lać do pierwszej lepszej butelki tylko do pojemnika który się nie elektryzuje a to gwarantuje odpowiedni atest na firmowejbańce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozpędź się za bardzo z gabarytem żebyś paliwa za nadto nie podgrzał od wydechu! Co do zbiorników/kanistrów to na pewno nie można lać do pierwszej lepszej butelki tylko do pojemnika który się nie elektryzuje a to gwarantuje odpowiedni atest na firmowejbańce

Spoko spoko, wydech mam przed tylną osią a nie za :) Nic się nie podgrzeje. Powoli już się coś wykluwa. Znajomy polecił mi gościa który dobrze włada tigiem :) Jutro bede wiedział czy coś pomorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

pracowałem pare lat na spawalni i dosyć często spawaliśmy zbiorniki, nie jest to żaden problem i nie kosztuje wcale dużo.

Hej, orientujesz się jaki to może być dzisiaj koszt?

Chodzi mi o zastąpienie oryginalnego jak największym w to miejsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...