Skocz do zawartości

Forum Nissan Klub Polska używa plików cookie. Przeczytaj naszą Politykę prywtności, aby uzyskać więcej informacji.    Zgadzam się

Części Nissana - iParts.pl

- - - - -

Mieszek na biegi i ręczny

biegi ręczny osłona mieszek

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   piotras78

piotras78

Wiem co i jak

• Użytkownik
  • 84 postów
  • Kraj:POLAND
  • Model:Pathfinder 2,5 LE - 210,8 KM - 467,4 Nm
  • Nr rejestracyjny:WB
  • Time Online: 13h 31m 36s

Napisano 24 październik 2012, 22:41

Gdyby ktoś z was potrzebował wymienić oryginalny mieszek na biegi / ręczny z imitacji sztucznej skóry to są dostępne pod tym adresem http://www.gstuning....roducts_id=1244. Na stronie jest tylko na biegi ale ostatnio wysłałem im na wzór swój z ręcznego wiec niebawem pewnie dodadzą go na stronę - kolor też mi podebrali jak w oryginale - wykonanie bdb i cena w porównaniu z ASO - znikoma no i w końcu jest to skóra a nie jakiś pękający plastik udający skórę
  • 0

#2 OFFLINE   Leon 73

Leon 73

Jeżdżę bez trzymanki

• Użytkownik
  • 327 postów
  • Model:Pathfinder R51
  • Nr rejestracyjny:NE
  • Time Online: 2d 2h 29m 41s

Napisano 24 maj 2015, 10:57

Czy ktoś z kolegów zmieniał mieszek? Nie wiem jak się do tego zabrać a nie chciałbym połamać tych plastikowych ramek, generalnie mam takiego farta, że jak wezmę coś w łapy to samo pęka ...

• 0

#3 OFFLINE   KrisT

KrisT

Jeżdżę bez trzymanki

• Użytkownik
  • 343 postów
  • Flaga:
  • Model:Pathfinder R51 2.5
  • Silnik:2.5dci
  • Nr rejestracyjny:SL
  • Time Online: 14d 7h 8m 28s

Napisano 24 maj 2015, 20:26

Ja zmieniałem, zamiast badziewnego skaju założyłem z skóry. Efekt o niebo lepszy jak ori.

Leon'ie spoko nic nie połamiesz, ramka plastikowa z ręcznego jest dosyć elastyczna. Ja co wyciągam to zapominam jak....aby nie wyłamać plastikowych zaczepów. Trzeba jak z kobietą od tyłu..... :-) do góry.....

Miałem lekki kłopot z skorą bo ta na przeszyciach była grubsza od skaju i musiałem nozykiem do tapet scinać  nadmiar materiału.

skaj z ręcznego do ramki jest zamocowany za pomocą zszywek, dobrze jest skorę tak samo przymocować plus klej to samo tyczy się ramki z fajchy od biegów.

Troszkę roboty jest i drobnego dopasowania ale efekt zarąbisty no i zamiast ohydnego skaju skorę mamy jak w klasie wyższej aut.

bierz komplet i zakładaj.

• 0

#4 OFFLINE   Leon 73

Leon 73

Jeżdżę bez trzymanki

• Użytkownik
  • 327 postów
  • Model:Pathfinder R51
  • Nr rejestracyjny:NE
  • Time Online: 2d 2h 29m 41s

Napisano 31 maj 2015, 11:56

Zrobione, efekt oczekiwany czyli super ale nie było łatwo, te ramki przyklejone do mieszka jakimś super klejem konrada, tylko małe japońskie łapki sobie z tym poradzą. Podsumowując warto się pobawić :thumbsup:

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biegi, ręczny, osłona, mieszek

x

Reklama

OK Wyjdź