Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podkładki pod wahacze WD21


kylo_k2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w aso dość drogie,

i prawdę mówiąc to mam w planach, zorganizować produkcję ich, ale to musi być kilku chętnych, żeby w ogolę się opłaciło,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby co to daj znać. W ASO nawet nie pytałem bo Nissan Polska ma kiepskie podejście do klienta.

Edytowane przez Kylo_k2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie zapomnij, że śruby nie są z gumy i w którymś momencie trzeba wymienić na dłuższe... :punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugh_h a mógłbyś z ilustrować, zaznaczyć na zdjęciach strzałkami gdzie te podkladki dokładnie idą ? Bo u mnie po złożeniu et -40 dopiero widać że koła się kładą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomiędzy górny wachacz a ramę, że się wtrącę...po 2 duże śruby z każdej str. auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe no bez przesady, i tak sam tego nie zrobisz chyba ze masz maszyne, ale nie sadze. jedz nA geometrie to ci zrobia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET nie ma tu nic do rzeczy,

chyba że drążki podkręciłeś, wahacz górny jest krótszy od dolneg więc podkręcając drążki PK idzie na -

na geometrii też raczej tego nie zrobią jak nie maja podkładek

Edytowane przez hugh_h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drążki podkręcone i to sporo także muszę te podkladki zastosowac tylko nie bardzzo rozumiem gdzie je zastosować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he

sam tego nie zrobisz!!!

sam tego nie zrobisz!!!

Hee... jak da sie to zrobić bo ktos to robił to zrobie i ja ewentualnie z czyjąś pomocą. A, że cienko u mnie z budżetem dlatego nie oddaje do warsztatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za pomoc i podpowiedź sam bym na to nie wpadł ale własnie od tego jest forum, żeby przeczytać "zaprowadź do warsztatu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

między ramę a sworzeń ... NOmaro zajrzyj do serwisówki co ? przecież nie będziemy jej tu przepisywać ...

samemu to tak byle jak ustawisz i nic z tego ni bedzie, chyba że cie ktoś wpuści na maszynę,

za 100 to robią zbieżność a nie geometrię,

 

wnioskuję że chyba nie rozumiesz o co chodzi z ustawianiem geometrii i jakiego rzędu tam są dokładności a zwłaszcza co potrzebujesz mierzyć, no chyba że masz auto tylko w błoto to nie ma problemu zrobisz poziomicą a WSZ nie istotne wtedy

 

to nie jest zbieżność że można samemu zrobić z miarką

Edytowane przez hugh_h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O... widzę, że mnie hugh_h rozumiesz samochód nie jeździ po czarnym po 100 km/h jest na simexowatych nalewkach które nie nadają sie do jazdy po asfalcie i służy do terenu robi maksymalnie 100 km na miesiąc w terenie. I nie potrzebne jakieś idealne ustawienia geometrii chodzi tylko o to żeby te koło przynajmniej na oko prosto stało. Dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ustawiaj wogule. mnie skasowali 150zl za geometrie. ale tydzien interwencji, i 30zl za sprawdzenie w innym warsztacie na maszynie. zrobisz raz i masz spokoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak podkręciłeś dużo to musisz dłuższe śruby włożyć, wsadź z obu stron zamiast podkładek to płaskownik z otworami tak aby był pod obie śruby na raz, być może dospawanie go do ramy też nie jest głupim pomysłem, grubość obstawiam tak z 8..10mm potrzebna będzie, góra koła na zewnątrz "trochę" powinna wyłazić,

tylko w ten sposób ustawisz sobie pochylenie, natomiast wyprzedzenie wyjedzie jakieś ... jeżeli z obu stron miałeś wcześniej dobrze to teraz ci wyjdzie z obu tak samo źle ale na ściąganie ma wpływ różnica L - P więc powinno być na wprost

Edytowane przez hugh_h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drążki na frezie 3 ząbki + na śrubach dokręcone prawie na maxa. No rozumiem, wiec tak zrobie. Dzięki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa w Mosciskach chłopaki którzy ustawią geometrie jesli macie podkładki, ale stare śruby odkręcają na odpowiedzialność klienta, dopisz mnie hugh do listy na podkładki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...