Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16]Wejście aux w radiu almera 1.8 2003 r


pako21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jeszcze prostszy sposób który znalazłem na jakiejś ruskiej stronie. https://www.drive2.ru/l/4062246863888565782/ Niestety i tu nie obyło się bez problemów, muzyka z telefonu gra bardzo ładnie.Natomiast z tabletu który zabudowałem w ramkę od klimatronika nie chcę grać w ogóle. Włącza muzykę na sekundę po czym muzyka odtwarzana jest z głośników tableta. Rozwiązałem to lutując kondensatory na obu ścieżkach. Jednak gdy podłączę ładowarkę do tableta (w zabudowie jest cały czas podłączony) to przy dodawaniu gazu nasila się pisk w głośnikach. Czy ma ktoś jakieś pomysły do rozwiazania tego problemu? Z góry dziękuję za pomoc :)

Może masz uszkodzone gniazdo w tym tablecie albo wtyczka mini-jack jest jakaś trefna i nie styka jak powinna? Gniazdo mini-jack zazwyczaj zawiera styk rozwierny, który rozwiera się kiedy wciśniesz wtyczkę do gniazdka, wtedy odłącza się głośnik tabletu.

 

Ja mam jeszcze inaczej wyprowadzony aux, podłączyłem się bezpośrednio do "wybieraka" źródła dźwięku. Na pewno dobrze przeciąłeś ścieżkę, która mostkuje kanały prawy i lewy? U mnie było jakoś inaczej, nie mogłem znaleźć zdjęć jak to zrobić i dlatego zdecydowałem się podgiąć dwie nóżki od układu scalonego (które na płytce drukowanej są w jakimś miejscu zmostowane) i tam przylutowałem kondensatory, a dalej - poprowadziłem przewód AUX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Panowie odkopuje temat. Radio PN-2598M Procesor LC75412 3KA0T. Niestety żadne z w/w obrazków lub schematów nie pokrywają się z moją płytą główną i wejściami. Zastosowałem patent z linku kolegi dancera i podłączyłem się bezpośrednio do ścieżki L-out R - out i masa bez żadnych kondensatorów. Efekt jest taki, że gdy puszczam coś z telefonu dzwięk jest doskonały, głosny i wyraźny ale gdy nie puszczam niczego z tel lub nawet odłącze tel to samo radio gra cicho. Dopiero na full skali działa z wmiare normalną głośnością i nie wiem dla czego. Balans prawo lewo tył przód działa bez zarzutu. Próbowałem się przełączyć na kanał AM tak jak w pierwszym opisie na pierwszej stronie ale nie mam zupełnie inne ścierzki na płycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Nie wiem gdzie napisać. Wymieniałem akumulator i rozkodowalo mi się radio. Kupiłem samochód 3 miesiące temu. Nie mam napisane nigdzie tego kodu.

Almera N16 1.8 116km

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...