Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Serena] Jak doinwestować Serenę


Loxeal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy zamiast sprzedawać Serenę postanowiłęm doinwestować ją aby móc pocieszyc się nią jeszcze kilka lat.

Co zrobiłem

- wyciszenie samochodu

- radio z wyświetlaczem, z MP3,divix, MP4, itp.

- swiatła do jazdy dziennej

- zestaw głośnomówiacy w radiu

- wyciecie nagrzewnicy pod drugim rzedem siedzeń

- zabezpieczenie antykorozyjne

- alufelgi 15 cali

 

W planach

- monitor dla drugiegoi trzeciego rzedu siedzeń

- kamera cofania podłaczona do radia

- czujniki cofania

 

Wszystkie te wodotryski kupiłem za bardzo przystępną cenę

Proszę o inne ciekawe proozycje co zrobiliście lub co można jeszcze zrobić w swojej Serence nie dużym kosztem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam coś podobnego :D co prawda z innym autem :D troszkę większym, :D

 

myślałem jeszcze o kamerach cofania w lusterkach prawa lewa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jak nie ma nagrzewnicy to moge na podłoge wygodniej położyć narty. Tak naprawdę tej nagrzewnicy nie używałem. Ten samochód jest na tyle ciepły od silnika że nie miałem potrzeby go dogrzewac drugą nagrzewnicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dodatkowe oświetlenie dla drugiego rzędu siedzeń. Ja miałem w swojej oddzielnie dla każdego fotela z góry, ale i też z boku. Lepiej widziało się dzieci, każde mogło coś sobie robić (czytać itp.) jak jechaliśmy w nocy a i samo oglądanie bajek tak nie męczyło z monitora umieszczonego pomiędzy fotelami przednimi.

Dodatkowe gniazda zasilania dla 2 i 3 rzędu siedzeń - lodówka itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Najbardziej odczuwalne powinno być porządne wyciszenie auta.

Ja bym dodał do tego jeszcze:

- obrotomierz jeśli nie ma

- UKP (uniwersalny komputer pokładowy) po odpowiednim skalibrowaniu pokazuje spalanie chwilowe, w przeliczeniu na 100km czy na godzinę, do tego pomiar napięcia w instalacji, temperatura wew. i na zew. auta i parę innych przydatnych rzeczy

- okrągłe światła do jazdy dziennej (w polifcie są fajne okrągłe wycięcia w zderzaku)

- przetwornica 12/230V

- wygodniejsze fotele dla pasażerów

- dodatkowe gniazdo 12v

coś jeszcze można by wymyślić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem obszyte skórą kierownicę i osłonę lewarka. Sam się bawiłem z obszyciem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ostatnio w busiku zagościł centralny z pilota na wszystkie zamki (2x przód, 2xprzesówne i tył), oraz elektryczny podgrzewacz paliwa z termostatem Stanadyne (ponoć made in USA) - podgrzewa paliwo przed filtrem gdy jego temp. spadnie poniżej 10*C - u mnie dodatkowo całość wyłączana przyciskiem z diodą sygnalizującą włączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam

Odgrzeje kotleta:) Grzanie d*py(mam zamiar się pobawić), lusterko z kamerą cofania i kamerką nagrywającą podczas jazdy(jak nie będą miał co z pieniędzmi robić:)) Myślałem też o wsadzeniu elektryki w drzwi przesuwne(elektrycznie otwierane i zamykane) no i klapa automatycznie otwierana z pilota(mam taką w fiacie tyle, że zmontowane mechanicznie tylko z pilota można otworzyć). Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...