Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zakup Juke'a z salonu - ktoś ma znajomości?


promo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Od razu przepraszam za offa, ale wiem że na pewno jest tutaj ktoś kto ma znajomości w salonach Nissana.

 

Mój przyszły teściu chce zakupic nowego Juka i korzystając z okazji że trochę już się znamy :P chciałbym abyście pomogli mi w znalezieniu dla niego najlepszej ceny lub najlepszego wyposażenia.

 

Może macie jakieś możliwości.

 

W razie pomocy chętnie odplacę choćby znajomością z szefem Hondy Polska.

 

Pozdrawiam,

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy jak daleko może podjechać i jaka wersja go interesuje, wtedy można gadać,

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie chce benzynke a podjechac mozna w kazde miejsce w pl. Widzialem wersje dynamic za ok 62 tys. A wydaje mi sie ze jest szansa ugrac wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może pogadać z Sebą @root, i coś ugrać w firmie u której mamy rabaty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić pana Tomasza Włocha z Japan Motor na jasnogórskiej. Pan Tomasz dobrze mnie kojarzy jako mały wariat na punkcie Nissana GT-R. Jak będzie co potrzeba i dojdzie do ostatecznej decyzji w kupnie to służę pomocą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki strider. Widocznie dzis za byle co mozna dostac minusy nawet na forum. Wszystkim wyrozumialym i chetnym do pomocy bardzo dziekuje

 

Ja mogę polecić pana Tomasza Włocha z Japan Motor na jasnogórskiej. Pan Tomasz dobrze mnie kojarzy jako mały wariat na punkcie Nissana GT-R. Jak będzie co potrzeba i dojdzie do ostatecznej decyzji w kupnie to służę pomocą :)

 

Chetnie zadzwonie Pana Tomasza. Mam sie powolac na darnoka - maniaka GTRa? ;)

 

Obecnie mam trzy oferty:

 

1. W wersji dynamic 60500

2. dynamic + navi (bialy kolor) za 63000

3. dynamic + navi w metaliku 66000

 

wersji standard nie bralem pod uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Macie jakieś wejścia w Nissanie? Pomoże ktoś w negocjacjach?

 

Interesuje mnie N-CONNECTA, 1,6 Xtronic, ze szklanym dachem, ksenonami, systemem kamer 360*, safety shield, metalic + personalizacja zew/wew, jak coś więcej się uda to chętnie.

 

W Krakowie w salonie na Powstańców zaproponowano mi zniżkę 5 300,- w porównaniu z ceną katalogową. Zadzwoniłem do drugiego salonu w Krakowie, a także do Tarnowa i Bytomia. Część odpowiedzi mam, ale jeszcze czekam. Mam nadzieję, że jeszcze coś urwę.

 

Będę wdzięczny pomoc czy wskazanie jakiejś drogi do dodatkowych targów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

"U mnie na wsi" tak się "usztywnili" z rabatami, że pomimo chęci zmiany auta zdecydowałem, iż żona będzie jeździła swoim żuczkiem dalej. Nie chcieli sprzedać nowego za rozsądną cenę no to nie zarobili :(

 

Nie wiem czy to nie "zmowa branży" ale w salonie innej marki gdzie 2 lata temu dostałem rabat na poziomie 20% teraz przebąkiwali o zmianie możliwości i oferowali kilka procent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś wejścia w Nissanie? Pomoże ktoś w negocjacjach?

 

Interesuje mnie N-CONNECTA, 1,6 Xtronic, ze szklanym dachem, ksenonami, systemem kamer 360*, safety shield, metalic + personalizacja zew/wew, jak coś więcej się uda to chętnie.

 

W Krakowie w salonie na Powstańców zaproponowano mi zniżkę 5 300,- w porównaniu z ceną katalogową. Zadzwoniłem do drugiego salonu w Krakowie, a także do Tarnowa i Bytomia. Część odpowiedzi mam, ale jeszcze czekam. Mam nadzieję, że jeszcze coś urwę.

 

Będę wdzięczny pomoc czy wskazanie jakiejś drogi do dodatkowych targów.

Jaką cenę udało się Tobie wynegocjować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...