Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera P12, Przy zasuwaniu samochodu otwiera się bagażnik, co zrobić?


Gość xemronn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam samochód Nissan Primera P12 rok 2006 i mam następujący problem. Przy zasuwaniu samochodu pilotem w kluczyku, automatycznie otwiera się bagażnik. Nie na rozcież, ale wystarczy go podnieść i jest otworzony. Czego może to być wina? Czy ktoś się z czymś takim spotkał?

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zasuwaniu samoch...

 

?????

Bo gdyby chodziło o zamykanie to prawdopodobie ktoś pogmerał w centralce alarmu i tak mu wyszło, że się otwiera.

A jeśli ten problem powstał nagle to popraw masowanie tylnych lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie chodzi o zamykanie samochodu. To stało się nagle, a do tego raz się tak dzieje, raz nie. Jeszcze dzisiaj rano się otwierał, postał troche w garażu i wieczorem już jest wszystko wporządku. Powiedz mi jeszcze, co mają lampy wspólnego z tym otwieraniem? Bo troszke tego nie rozumiem. Ale dzięki za odpowiedź, doceniam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W klapie bagażnika masz mikroswitch do otwierania, zdemontuj go i zobaczysz że jest zalany wodą. Wyczyść i po sprawie renówki tak mają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jeszcze, co mają lampy wspólnego z tym otwieraniem? Bo troszke tego nie rozumiem. Ale dzięki za odpowiedź, doceniam :)

 

Ja też nie wiem ale wiele rzeczy, które dzieją się z tyłu p12 jest zależne od lamp. Jak posiedzisz trochę na forum i poczytasz różne elektryczne posty (kamera,kierunkowskaz,wyswietlacz) to większość spraw załatwia masowanie tylnych lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...