Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera po dzwonie.


jagiel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od pewnego czasu moja primera przestała być głównym moim autem, zaczęła nim jeździć moja dziewczyna czego efekty zamieszczam na zdjęciach :P

 

Miała dzwona.

Urwane są zaczepy prawej lampy, wypięty z przednich mocowań i delikatnie pęknięty jest zderzak no i "podwinięta" jest maska.

Czy wg Was z takich uszkodzeń maskę da się wyklepać a pas wyprostować/naciągnąc bez wymiany ?

I mniej więcej ile sobie powinien zażyczyć blacharz ?

Od razu mowie,ze nie zamierzam maski malować - nie wiadomo czy P11 nie pójdzie w sprzedaż za bezcen... Chociaż szkoda trochę z sentymentu ;)

 

P.S. Może ktoś zna zaufanego blacharza z Lublina/niedalekich okolic ?

post-48199-0-73703100-1358775276_thumb.jpg

post-48199-0-96189300-1358775337_thumb.jpg

post-48199-0-85018100-1358775396_thumb.jpg

post-48199-0-00461100-1358775495_thumb.jpg

Edytowane przez jagiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

No i teraz powiedzcie mi Panowie jak tu zaufać Kobiecie i dac jej auto??:)

 

Ja bym to po prostował lub poszukał pod kolor na allegro lub pobliskim złomie.

Poskręcał i jak chcesz to pogonił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta akurat jeździ niezle tylko się wzięła zagapila i bum ;) ale w slizgu bokiem unolotem jest mistrzem :)

 

 

No wydaje mi sie ze i masks i przedni pas da rade wyklepac a jack nie bede sprzedawal to wtedy pomysle o malowaniu itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koloru nie rozróżniamhttp://allegro.pl/maska-przod-nissan-primera-p11-lift-99r-tanio-kup-i2939947928.htmlale ja bym nie inwestował w blacharza. Poskręcaj ja i niech się kobieta uczy dalej jeździć dużym autem zwłaszcza, że jest zima. Za radą Mateusza poczekaj wyciągnij tylko belkę, żeby można było normalnie zamykać i otwierać maskę. A jesli lekier nie pękł na masce to nagnij ja w druga stronę i tak jeździj byle było prosto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Dokął

Poskręcaj ja i niech się kobieta uczy dalej jeździć dużym autem zwłaszcza, że jest zima.

 

hehe,dokładnie! :)

niech się uczy Kobieta bo wiele jeszcze Ci pognie w zimę i porysuje zanim będzie z niej Kimi Raikkonen ;)

Powodzenia a co do blachy to prostuj to idzie,swiatła tylko ustaw w miare żeby świeciły na ulice a nie Panu Bogu w okno bo może oślepiać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier na masce niestety popękał i prysnął z paru miejsc,ale moze i tak taniej wyjdzie mi wyprostowanie tej niż 300-400 zł za używke.

Kobieta jeździć będzie bo polubiła mojego smoka i dobrze sie jej parkuje ;)

Najbardziej mnie martwi teraz ten pas bo z tego co oglądałem to w domowych warunkach nie wyprostuje go chyba zbytnio ...

 

A co do świateł to uciekły w dół,więc po oczach nie walą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia ile chcesz inwestować w to auto jeszcze. Ja bym poskręcał co się da, żeby nie rzucało się w oczy i poczekał do wiosny na bardziej sprzyjające warunki atmosferyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jutro jestem umówiony do blacharza - zobaczymy co mi powie ...

 

Co do inwestycji to za dużych nie planuje , myśle ze u blacharza się w 500-600 zł zamkne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz ze nie mam gdzie bo obecnie mieszkam na osiedlu bez dostępu do garazu a dwa ze jestem informatykiem więc średnio mi idzie mechanika :D

 

Najwyżej dziewczynę wygonie - popsula niech naprawia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu jak informatyk to średnio do mechanika? - ograniczają Cię tylko narzędzia, bądź dostęp do nich, a tak to wszystko masz na forum :-)

 

Też jestem informatykiem i przy samochodzie większość rzeczy które się da to robie sam - jak amory, sprężyny, wahacze, hamulce itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o takie równouprawnienie walczyły!!! :D

 

W kopalni pracować to każda by chciała,a jak już Primere poprostowac to foch był :P

 

Żeby nie było,że ja z tych co tylko leją i jeżdzą :P

Wachacze, hamulce, zbbiornik płynu spryskiwaczy,lampe i pare innych rzeczy sam zrobilem - dzięki forum :D ale belki pod blokiem raczej nie wyciągne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jutro jestem umówiony do blacharza - zobaczymy co mi powie ...

 

Co do inwestycji to za dużych nie planuje , myśle ze u blacharza się w 500-600 zł zamkne.

 

Obawiam się, że "będzie pan zadowolony" a od 500-600 to się dopiero zacznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc spieszy z wyjaśnieniami po rozmowie z blacharzem.

Udało znaleźć się znajomego który obiecał pospinac całość ( wyciągnięcie pasa oraz belki pod zderzakiem plus klepanie maski) za 250 zł plus koszty polamanej lampy. Podklad na maskę dostanę gratis a na wiosnę malowanie maski wyniesie mnie około 150 - 200 zł.

 

Jeśli będę sprzedawał i chciał zrobić przedni pas to wtedy około 250 zł z przygotowaniem i malowaniem pasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...