Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podłączenie led nss 502 HP


dstasiu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...i gasną w chwili rozruchu silnika? (auto)

Edytowane przez Michalmiko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie. dzis zrobiłem test, a mianowicie.

- przełącznik na auto , samochodem byłem w garażu gdzie było ciemno. W momencie włozenia kluczyka zapaliły się ledy. Po rozruchu silnika w ciemnym garazu zapaliły się światła zwykłe, a ledy zgasły. W momencie kiedy wyjechałem na zewnątrz było jasno , zwykłe światła zgasły i zapaliły się ledy.

Mysle że tak ma być prawda . ?

dzieki za wyrozumiałość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie. dzis zrobiłem test, a mianowicie.

- przełącznik na auto , samochodem byłem w garażu gdzie było ciemno. W momencie włozenia kluczyka zapaliły się ledy. Po rozruchu silnika w ciemnym garazu zapaliły się światła zwykłe, a ledy zgasły. W momencie kiedy wyjechałem na zewnątrz było jasno , zwykłe światła zgasły i zapaliły się ledy.

Mysle że tak ma być prawda . ?

dzieki za wyrozumiałość

Prawidłowo ....

Tak właśnie mają działać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Tak, na 'auto' jest aktywny czujnik zmierzchu. Fajnie to działa jak np. w dzień wjeżdżam do garażu ;)

 

 

 

 

Dokładnie tak. Wtedy kiedy moduł dostanie +12v od świateł postojowych ledy gasną.

u mnie kolego tez jest tak jak opisales, ale jest jeden problem, przy wlaczeniu lewego kierunku ledy tez migaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz światła dzienne takie jak w temacie,  czy jakieś inne? Do czego masz podłączone (bezpośrednio do aku, czy do 12v po stacyjce)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Agit11, super że masz te schematy :) ja próbowałem je kiedyś pobrać, ale niestety nie wczytywały mi się i musiałem szukać przewodów na własną rękę.

Poniżej wstawiam zdjęcie gdzie się podłączyłem oraz jak przeciągnąłem kabel ;)

84b2cad5613864ef.jpg

Mam do Ciebie pytanie-podłączyłeś sie do tego czerwono-białego kabelka i wtedy po uruchomieniu auta zapalają sie ledy tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest czerwono-czarny w srebrne "plamki" jak dobrze pamiętam, ale uważaj bo przewodów w tym kolorze jest tam kilka. To jest przewód, gdzie pojawia się +12v po przekręceniu stacyjki w pozycję II. Musisz jeszcze wziąć +12v od żarówki pozycyjnej oraz masę (-).

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest czerwono-czarny w srebrne "plamki" jak dobrze pamiętam, ale uważaj bo przewodów w tym kolorze jest tam kilka. To jest przewód, gdzie pojawia się +12v po przekręceniu stacyjki w pozycję II. Musisz jeszcze wziąć +12v od żarówki pozycyjnej oraz masę (-).

Załatwione-podpiete wg wskazówek-ledy świecą i gasną tak jak powinny,automat działa prawidłowo.Dzięki-strzałka w góre poszła;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że działa, dziękuję :) A jakie ledy montowałeś? :)

Montowałem ledy stylizowane na philipsa http://xenonled.pl/pl/swiatla-do-jazdy-dziennej-5-led-905.html

 

Bardzo dobre światło dają i dość solidnie wykonane(metalowa obudowa itp...)

 

post-19362-0-05220100-1409899772_thumb.jpgpost-19362-0-45061700-1409899786_thumb.jpgpost-19362-0-00421400-1409899803_thumb.jpg

Edytowane przez boom-er
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są prawie identyczne jak moje Philipsy :) Nawet z tego co widzę, mają mocowania na "klik".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są prawie identyczne jak moje Philipsy :) Nawet z tego co widzę, mają mocowania na "klik".

Dokładnie z mocowaniem na metalową obejmę.Jak narazie jestem zadowolony z montażu tych światełek-przede wszystkim są krótkie z mocnym światłem no i jest przepisowa odległość zachowana między nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...

To jest czerwono-czarny w srebrne "plamki" jak dobrze pamiętam, ale uważaj bo przewodów w tym kolorze jest tam kilka. To jest przewód, gdzie pojawia się +12v po przekręceniu stacyjki w pozycję II. Musisz jeszcze wziąć +12v od żarówki pozycyjnej oraz masę (-).

No dobrze ale czy ktoś napisze jaki to kabelek do żarówki postojowej z tej pętli kabli??

Niby każdy podłącza, się chwali zamontowantmi drlami ale nikt nie opisuje dokladnych kabli :D

Wiecie może też jakie kabelki z tej puszki idą do kierunkowskazów przednich??

Edytowane przez JANKES3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...