Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Terrano 2 - lift 2" + dywagacje o modyfikacjach


Sygma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

były watki jak sprawdzać, ale najlepiej to weź ze sobą kogoś kto ma / miał terrano, jest sporo haczyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reduktor z centralnym? i na takiej zmocie sie wybierasz na wyprawy...

 

To nie jest dobry pomysł bo ten szpej zostanie z tym autem gdzieś w za uralem... i tyle z niego będzie pożytku...

 

Wyprawówka ma być seryjna do bólu... musi taka być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porąbało mi się, Zakula dokładał sztywny most na przód , zdaje się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj zamontowałem podkładki pod sworznie produkcji naszego kolegi Hugh-a :) podkręciłem na maxa drążki skrętne i idzisiaj dałem do warsztatu na ustawienie geometrii.

zobaczymy czy chłopaki dadzą rade to poustawiać, póki co dzwonili i powiedzieli że skończyło się łożysko i nieda się ustawić bez wymiany łożyska, jutro może skończą to napiszę jak poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha no to będzie teraz potwór masz kolego +4" do góry :) fajnie to będzie wyglądało przy tych kapciach i tym et co masz

a co już nie można skasować luzu na tym łożysku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym powiedział - ale po co ?

 

 

By mieć możliwość jechać 4x4 po nawierzchni mieszanej.

 

...... mniejsza o to "po co", pytanie: czy jest jakaś możliwość wstawienia z czegoś (może jakiś odpowiednik z USA ?) takiej skrzyni rozdzielczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś przychodzi do mnie i pyta czy się da zrobić, to naprawdę rzadko się zdąża żeby się nie dało jest tylko kwestia czy jest to ekonomicznie uzasadnione. zrobić się da prawie wszystko, wykluczam takie rzeczy jak loty na marsa (to na razie), wskrzeszanie umarłych itp.

 

według moich informacji nie ma nic co by pasowało

w terrano reduktor jest doczepiony do skrzyni, skrzynia nie ma swojej ściany tylnej jako takiej tylko jest to właśnie pokrywa reduktora, wstawienie czegoś innego z dryfem będzie wymagało niezłej finezji, co innego gdyby reduktor był oddzielnie,

tutaj z cała pewnością łatwiej i taniej by było przełożyć cały układ napędowy z innego auta niż się w to bawić w przerabianie tego co jest

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w jeepie reduktor to oddzielana skrzynka o ile mi wiadomo więc inna rozmowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko zmotać coś od podstaw rama z napędami i silnikiem Jeep,Mitsubischi, LR, albo KRAZ, a buda do wyboru Terrano, Passat, Trabant ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha no to będzie teraz potwór masz kolego +4" do góry :) fajnie to będzie wyglądało przy tych kapciach i tym et co masz

a co już nie można skasować luzu na tym łożysku ?

nie już to łożystko się posypało bo właśnie niemiałem kiedy luzu skasować, a autko teraz dużo lepiej się prezentuje. +2" to praktycznie nie widać :P ale +4" zobaczcie sami

dscn1683u.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cooper discoverer stt 31x10,5  felgi dotz r15x8 ET-30



musisz zrobić lift +4'' żeby weszły na takich felgach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...