Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

(N16) check bład P0335


tomlet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

W mojej almerce n16 1.5 benzyna 2001 wyskakuje blad P0335 oraz P0335*. Wymieniłem ostatnio czujnik polozena walu korbowego, po tej wymianie auto dostalo mocy i ustalo falowanie obrotow lecz blad dalej wyskakuje. Czy moze trzeba wymienic rowniez czujnik walka rozrzadu. Z tego co mowil mi mechanik to oba czujniki sa takie same.Co moze byc jeszcze przyczyna pojawiania sie bledu?

 

pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co moze byc jeszcze przyczyna pojawiania sie bledu?

 

 

wyciągnięty łańcuch rozrządu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto wymieniac czujnik walka rozrzadu czy przy wyciagnietym lancuszku nie powinno wystepowac falowanie obrotow i szarpanie wystepowalo one wczesniej lecz po wymianie czujnika walu korbowego ustalo i auto dostalo mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw podmienia się czujniki żeby mieć więcej pewności że to łańcuch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie wydaje ze to nie rozrzad bo w aucie sa obkopcone swiece i rura wydechowa tak jak by zle spalal paliwo. jedyne co zauwazylem to ze zmienia samoczynnie obroty silnika i ma uszkodzona uszczelke od silnika i slychac jakby syczalo gdzies powietrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

witam wszystkich mam podobny problem(check engine ...bład 0335 ..diagnostyka na zworke robiona ) tylko ,że u mnie nie wystepuje zadne falowanie auto zachowuje sie normalnie ,jedyne co ostatnio zauważyłem ze z rozrusznik czasem nawala ...prosze o podpowiedzi jak sie zabrać do tego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...