Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Osłona tarcz hamulcowych tylnych


SDRaid

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mocno skorodowany ten element w samochodzie i nie mogę znaleźć takiej części nowej. W ASO pewnie wezmą 200zł. Można się tego pozbyć? Wg mnie to tylko trzyma syf i utrzymuje wilgoć przy tarczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten element jest po to, aby podczas hamowania w czasie deszczu tarcza nie miała bezpośredniego kontaktu z wodą czy innym syfem z drogi. Usunięcie tego elementu dość znacznie skróci żywotność hamulców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten element jest po to, aby podczas hamowania w czasie deszczu tarcza nie miała bezpośredniego kontaktu z wodą czy innym syfem z drogi. Usunięcie tego elementu dość znacznie skróci żywotność hamulców. 

No trudno, aż tak tego nie widać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trudno, aż tak tego nie widać ...

Osłania również piastę i łożysko, a to już troszkę kosztuje. Pewnie więcej niż używka blachy na szrocie. Możesz spróbować od Tino, gdyż częściowo mają to samo zawieszenie. Tino - anglika, szybciej dostaniesz niż N16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Odświeżę trochę temat.

Czy ktoś z Was wie gdzie można znaleźć osłony tarcz tylnych do N16 hathback?

Myślałem, że zwykły Inter Cars sprawę załatwi.

Niestety tak kolorowo nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę trochę temat.

Czy ktoś z Was wie gdzie można znaleźć osłony tarcz tylnych do N16 hathback?

Myślałem, że zwykły Inter Cars sprawę załatwi.

Niestety tak kolorowo nie jest.

Serwis, szrot lub tu: https://partsouq.com/en/catalog/genuine/unit?c=Nissan&ssd=vehid%405415%7E_%4087ZzUrw_j-w%21&vid=5415&cid=13&uid=162776

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...