Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pathfinder a Xterra


Gość DuzyMarcin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DuzyMarcin

Witam i poproszę o pomoc zamierzam kupić Nissana Xterre i jest o nim bardzo mało wiadomości w necie w związku z tym mam pytanie czy to bliżniacze auto do Pathfindera produkowane na USA .

Rozbierzność w ocenach tych aut jest w internecie dosyć spora większość ludzi uwarza Pathfindera za raczej słaby model nissana natomiast Xterre za naprawdę niezłe auto , może więc jest tu ktoś kto sie na tym naprawde zna i może mi pomóc czym się te auta różnią.

Dodam że interesuje mnie Xterra po 2005r z 4.0L benzyną i tylko 4x4.



żyje ktoś tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyje, żyje tylko sezon urlopowy :) i musisz przyznać że to autko jest dość rzadko spotykane, zapytaj może w dziale Patha może mają jakieś porównanie a i nie każdy tu zagląda

Heh po napisaniu posta zauważyłem że już to zrobiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Hej

Ja jeżdżę 2006r właśnie takim w wersji off-road czyli: 4x4, asystent zjazdu, el. blokada tylnego dyfra. Nie ma za to wypasionego radia podgrzewanych foteli i lusterek, skóry itp. Te elementy zarezerwowane były dla wersji LE/SE

 

Jeśli spalanie na poziomie 18litrów lpg Cię nie zraża to polecam.

Jest odrobinę krótszy od Pathfinder'a co od razu jest odczuwalne w górkach (nie da się urwać tylnego zderzaka :)

Ja generalnie kocham ten samochód

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...