Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Włacznik do świateł awaryjnych


Gość Pawel_94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupilem ramke na radio do nissana primery p11 lecz nie wiem jak i jaki wlacznik do awaryjnych znalezc by pasował ramka wygląda tak:

 

http://allegro.pl/nissan-primera-p11-ramka-radiowa-zaslepka-na-radio-i3391777743.html#tabsAnchor

 

jesli ktos juz to robil to prosze o jakies wskazowki ewentualnie fotki jak wyglada to u was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasuje przycisk awaryjnych od p11 przed liftingiem, ja nie mogłem znalezć więc zamontowałem od p10, masz na zdjęciu jak u mnie to wygląda, ja musiałem oczywiście pod piny włącznika podłączyć kabelki.

 

http://tinypic.com/view.php?pic=2lbhrut&s=5

Edytowane przez Pavlak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A wg mnie te ramki szpecą deske. ;)

 

Wygląda to jak wygląda, ale nie ma innej rady na kijowy dźwięk z fabrycznego radia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej, dźwięk nie jest zły ale nawet ze zmieniarką jest mało możliwości wybierania utworów, np długie sety nie mieszczą sią na zwykłe cd. Do tego brak wyjść RCA do wzmacniacza czy sterowanie subooferem. Dlatego też kombinuje jak tu zamontować zwykłe radio ale ta "rzeźba" i ten przycisk awaryjnych - ochyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego brak wyjść RCA do wzmacniacza czy sterowanie subooferem.

 

Na to jest rada - wzmacniacz z wejściem hi-input i filtrem LPF. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

pasuje przycisk awaryjnych od p11 przed liftingiem, ja nie mogłem znalezć więc zamontowałem od p10, masz na zdjęciu jak u mnie to wygląda, ja musiałem oczywiście pod piny włącznika podłączyć kabelki.

 

http://tinypic.com/view.php?pic=2lbhrut&s=5

cześc. Mam ten sam problem. Możesz mi powiedzieć jak podpiąłeś włacznik. Z kostki od auta wychodzą 4 kabelki a ile jest we włączniku pinów?nie wiem jakie piny podpiać pod kostkę z auta?możesz mi powiedzieć jak je podpiąłeś?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam

 

Koledzy, pomóżcie.

Do czego są te styki z tyłu orginalnego radia???

A konkretnie wtyczka NS08 - styki 20, 21, 22

 

 

post-59725-0-53705500-1425292080_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

trochę odgrzeję temat. Pytanie dotyczy również kostki NS 08. Wymieniałem radio na niefabryczne i przy montażu przycisku świateł awaryjnych rozsypały mi się przewody. Ja w wiązce do tej kostki mam 7 przewodów. Na tej rozpisce jest 5. Zakładając że N/C to Not Connected.

 

Dodam tylko, że po "zgubieniu" kolejności przewodów, nie mam podświetlenia prędkościomierza oraz wyświetlacza gdzie pokazuje prędkość nawiewu (tego bliżej kiery). 

Kostka ma 8 pinów a jest 7 przewodów. Może ktoś kolorami opisać? Albo dobre foto wysłać? Przetrząsłem internet i nie ma tego nigdzie. Posiadam manual z jakimiś rozpiskami elektroniki ale nie umiem się tym posługiwać. 

 

Pozdrawiam,

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

post-59725-1431712839,213_thumb.jpgpost-59725-1431712848,4098_thumb.jpgpost-59725-1431712855,7508_thumb.jpg

 

Może to pomoże

Koledzy,

Zakupiłem włącznik awaryjnych do P11, ale ni cholernie nie ma jak tego podpiąć pod brązowa wtyczkę, i teraz nie wiem, pilnikować włącznik czy brązowa wtyczkę przerobić na konektory

 

Wtyczka wygląda tak

post-59725-1433369625,4565_thumb.jpgpost-59725-1433369632,6469_thumb.jpgpost-59725-1433369640,9364_thumb.jpg

 

Dałem całe 40zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ występują 2 rodzaje kostek i 2 rodzaje włączników awaryjnych.. więc albo inny włącznik, albo wymiana kostki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ew może się da we włączniku dookoła pinów obciąć plastik, wtedy nasuniesz wtyczkę i na klej przykleić..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę coś modził, dam szeroką rurkę termokurczliwą, będzie trzymać :-)

mam jeszcze jedno pytanie, gdzie znajdę taką blaszkę? jakaś fachowa nazwa? numer katalogowy?

jest to mocowanie panelu klimatyzacji.

 

dołączam grafikę

post-59725-0-69518300-1433878558_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do włącznika to z P11 pasuje tylko trzeba z tego co pamiętam wyciąć kawałek plastiku w jednym miejscu.

Nie trzeba całej obwódki wycinać.

Przyjrzyj się dokładnie co koliduje i to wytnij.

Pozdrawiam.

Bart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do włącznika to z P11 pasuje tylko trzeba z tego co pamiętam wyciąć kawałek plastiku w jednym miejscu.

Nie trzeba całej obwódki wycinać.

Przyjrzyj się dokładnie co koliduje i to wytnij.

Pozdrawiam.

Bart.

I tak kolego zrobiłem (dzieki) , teraz czekam na ramkę i kieszeń do radia, zobaczymy jak to zagra na ori głośnikach, wiecie jaki głośnik wchodzi na podsufitce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...