Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

(P11)Podłączenie autoalarmu BLOW 26-101


Gość YANKES60

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dostałem w prezencie autoalarm BLOW 26-101. Niestety jestem ciemny ze schematów. Poradziłem sobie z podłączeniem tego alarmu do centralnego zamka i to działa ok. Niestety nie wiem co dalej gdzie podłączyć resztę przewodów. A zwłaszcza co z odcięciem zapłonu gdzie podłączyć żółty przewód do stacyjki to znaczy do którego przewodu, czy muszę go przecinać czy tylko zerwać izolacje i dołączyć ten przewód poniżej link do instrukcji tego alarmu wraz z opisem instalacji. Jeszcze jeden problem jak pisałem zamykanie centralnego działa kierunkowskazy syrena też, niestety po otwarciu auta alarm powinien się dezaktywować niestety tak się nie dzieje. Dioda mruga cały czas i po ruszeniu alarmu on się włącza czyli w czasie jazdy też będzie się włączał. Proszę o pomoc najlepiej opisanie jaki przewód w które miejsce mam wpiąć które przewody rozciąć a do których tylko dołożyć te z autoalarmu. Z góry dzięki za pomoc.

link do instrukcji:http://www.blow.com.pl/download/26-101.pdf

Nissan Primera 2.0 TD

 

 

Problem rozwiązany pominąłem odcięcie zapłonu a powodem włączania się alarmu podczas jazdy był źle podpięty przewód. Centralka nie dostawała sygnału reakcji i uznawała to jako przypadkowe naciśniecie rozbrojenia alarmu i po kilku sekundach blokowała z powrotem drzwi a czujnik wstrząsowy uaktywniał alarm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...