Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Automat wrzuca ostatni bieg dopiero po rozgrzaniu


tomaho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,moj Patrol wrzuca ostatni bieg dopiero po rozgrzaniu ,jak temperatura otoczenia jest koło zera to potrafi przejechac jakies 15 km spokojnej jazdy i dopiero wejdzie ostatni bieg.Żadko przekraczam nim 100 km/h i być możę to jest przyczyną ale latem ostatni bieg wchodzi o wiele szybciej. Jesli ktos mogłby wskazac przyczyne bede wdzięczny.Dodam ze stan oleju w skrzyni jest prawidłowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

a kiedy to oleum w skrzyni było wymieniane? rozważał bym wymianę tego płynu jak jest wiekowy - to najtańsza wersja "naprawy" skrzyni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Olej w skrzyni był wymieniany  20 tys. po wyjeciu bagnetu jest czysty i przezroczysty o ile można sie tym sugerowac to chyba w kwetsii oleju jest w porzadku,aczkolwiek bede chciał zgłebić ten temat gdyz jakosc i rodzaj zastosowanego oleju nie sa mi znane gdyż robił to poprzedni własciciel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Ja mam y61 2005 i tak ma fabrycznie. 5 bieg jako OD zalacza sie dopiero jak osiagnie temp robocza. Latem szybciej a zima nawet po 15-20 km. I tak ma byc. Atf wymieniam co 60tkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...