Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Błotniki metalowe czy plastikowe


KRZYSZTOF K.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie Powinny być błotniki przednie w Tino 1,8 2000r metalowe czy plastikowe i czy plastikowe różnią się jeżeli chodzi o wygląd od metalowych, czy będzie widać żę jeden jest metalowy a drugi plastikowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie Powinny być błotniki przednie w Tino 1,8 2000r metalowe czy plastikowe i czy plastikowe różnią się jeżeli chodzi o wygląd od metalowych, czy będzie widać żę jeden jest metalowy a drugi plastikowy?

u mnie były plastikowe :)

ale mam wymieniony lewy na metalowy i nie ma róznicy

ale to ktos kumaty musi zrobic

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomek8301

u mnie były plastikowe :)

ale mam wymieniony lewy na metalowy i nie ma róznicy

ale to ktos kumaty musi zrobic

pozdro

Witam

Problem będzie wtedy - kiedy przy odsprzedaży "ktoś" zmierzy lewą (metalową) i prawa (plastikową),a właściciel będzie na 100% wmawiał że samochód jest bezwypadkowy... :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plastikowy jak sie obrzesz to sie wgina ametalowy nie. Ja mam metalowe ale w sceniku miałem plastikowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z informacji uzyskanych serwisie Nissana przed kupnem mojego Dino, jeśli ktoś ma w Tino inne błotniki niż plastikowe, to może być pewny, że były wymieniane (pewnie w ogóle bez związku z żadną kolizją, bo prawie każdy samochód na sprzedaż jest przecież bezwypadkowy,nie?) zazwyczaj handlarze wymieniają obydwa, żeby nie było zonka przy badaniu grubości lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do roku 2002 były metalowe potaem pakowali plastiki.

 

 

Przychylam się do tej opcji u mnie też są metalowe. Zauważcie że po zmianach w 2003 Tinka straciła ok 75 kg wagi ;) gdzieś to się musiało podziać.... Zazwyczaj właśnie plastiki plus mniej wyciszenia wnętrza robi swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się do tej opcji u mnie też są metalowe. Zauważcie że po zmianach w 2003 Tinka straciła ok 75 kg wagi ;) gdzieś to się musiało podziać.... Zazwyczaj właśnie plastiki plus mniej wyciszenia wnętrza robi swoje.

hm a mój jest 2002 i miał plastikowe :dribble: (teraz jeden ma blaszany) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomecki34

listopad 2002 - plastiki. plastiki były od początku-potwierdziłem to dzisiaj w 2 ASO Nissana...

 

 

To skąd u mnie blaszane nie widać żeby były wymieniane mam to potwierdzone przez autoryzowany serwis, który robił mi przegląd przed zakupem.Może mam wersję pancerną z przeznaczeniem dla bundeswery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ci co mają blaszane to są najlepsi :P (ja mam) A plastiki to cieniasy.

tylko jak Ci laska pupą oprze sie na błotnik to masz klepanko :P ale błotnika

a ja mam plastik i nic sie nie dzieje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość żuczek

Nie wspominając już o "atrakcjach" jak płeć piękna, czy też brzydka nie zauważy Cię jadąc pasem obok, czy może na parkingu przy wyjeżdżaniu i..... zrobi mniejszą/większą "obcierkę" - nie życze nikomu, i oby Wam się to nie trafiło. Nie mniej po przedstawionym zdarzeniu, bedąc wyposażonym w plastik nie musze "na gwałt" szukać lakiernika, bo może ktoś mi za chwilę zaśpiewa "rudy rudy rydz jaka piękna sztuka" ;):D

Edytowane przez roobalek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam. Jestem nowy , z zerowym doświadczeniem w sprawach nissana.

Potrzebuję podpowiedzi. Czy błotniki plastikowe będą pasować w miejsce blaszanych w Almerze almera tino 1,8 z 2001 roku? Bardzo dziękuję za wszelkie podpowiedzi. Pozdrawiam

Edytowane przez strusiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witaj

Czy dużo jest roboty z zabudową nowych błotników na przód? Pozdrawiam

Witaj

Czy dużo jest roboty z zabudową nowych błotników na przód? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...