Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lusterko fotochromatyczne


markus351
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W swoim QQ nie mam fabrycznego lusterka fotochromatycznego i dlatego w serwisie nie bardzo go chca zamontować. Czy jest taka možliwość jednak założenia go ? Czy od innego modelu także by pasowało do QQ. Czy ktoś już montował takie lusterko ?

Pozdrawiam

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja montowalem u siebie takie lusterko i dziala znakomicie. Bylo to oryginalne lustro od QQ lacznie z obudowa itd. Faktem jest ze nie bylo instalacji takze elektryk musial sie podlaczyc do instalacji ktora biegnie po lewym slupku. W sumie max 2h i temat zalatwiony. Osobiscie polecam, nie dosc ze nie wali po oczach w nocy to jeszcze fajnie podswietla okolice lewarka - mala dioda od spodu lusterka rzuca pomaranczowe swiatlo.

 

pzdr,

Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja montowalem u siebie takie lusterko i dziala znakomicie. Bylo to oryginalne lustro od QQ lacznie z obudowa itd. Faktem jest ze nie bylo instalacji takze elektryk musial sie podlaczyc do instalacji ktora biegnie po lewym slupku. W sumie max 2h i temat zalatwiony. Osobiscie polecam, nie dosc ze nie wali po oczach w nocy to jeszcze fajnie podswietla okolice lewarka - mala dioda od spodu lusterka rzuca pomaranczowe swiatlo.

 

pzdr,

Lukasz

Mocowanie na szybie pasuje bez żadnej przeróbki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko misisz zamówić lusterko + obudowę mocowania :)

Jaki koszt takiego lustra?W Aso kupowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocowanie na szybie pasuje bez żadnej przeróbki?

pasuje pasuje tylko jak BartoszN napisal musisz zakupic lustro i obudowe....calosc w komplecie..tak mi sie wydaje

Ja osobiscie ceny nie znam bo dostalem to od mojego dobrego przyjaciela takze musisz podpytac w serwisie.

 

pzdr,

Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

A czy pasuje oryginalna stopka pod lusterko która jest przyklejona do szyby? Czy lusterko jakoś się zsuwa z tej stopki? Ma ktoś może zdjęcia z montażu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy pasuje oryginalna stopka pod lusterko która jest przyklejona do szyby? Czy lusterko jakoś się zsuwa z tej stopki? Ma ktoś może zdjęcia z montażu?

MIR.pdf

 

Proszę bardzo

 

MIR.pdf

Edytowane przez Author53
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Author53 dziękuję za PDFy. Szukałem lusterka fotochromatycznego na Allegro ale nic nie ma, gdzie je kupowaliście? ASO czy czekacie aż się pojawi aukcja na Allegro?

 

Co to za książka serwisowa której wycinki zamieściłeś? Można to gdzieś pobrać w całości? Bardzo interesująca. :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Author53 dziękuję za PDFy. Szukałem lusterka fotochromatycznego na Allegro ale nic nie ma, gdzie je kupowaliście? ASO czy czekacie aż się pojawi aukcja na Allegro?

 

Co to za książka serwisowa której wycinki zamieściłeś? Można to gdzieś pobrać w całości? Bardzo interesująca. :dribble:

Dawno temu była w necie ale teraz nie mogę znaleźć. Być może ktoś z forumowiczów zna link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lusterko od innego Nissana podejdzie - to wygląda podobnie http://allegro.pl/lusterko-wsteczne-fotochrom-nissan-primera-p12-i4914083361.html

Może coś się znajdzie w Renault po numerze z tej aukcji http://allegro.pl/lusterko-wewnetrzne-fotochrom-nissan-qashqai-07-13-i4791920303.html

pzdr

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I mnie temat interesuje ...

A moze pasuje takie lusterko od Primery?

 

Najlepiej gdyby ktos mial takie lusterko w kpl (ori do QQ) do sprzedania chetnie sie potarguje :dribble:

Edytowane przez BarracuDa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Podpinam się pod temat.Co prawda ja mam J11 i z tego co się zdążyłem zorientować,to montaż jest taki sam jak zwykłego.Problem tylko z instalacją.Jeśli ktoś montował,to dajcie znać ile  przewodów  ,i czy działa dopiero po przekręceniu kluczyka,czy poza stacyjką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś montował,to dajcie znać ile  przewodów  ,i czy działa dopiero po przekręceniu kluczyka,czy poza stacyjką?

Dwa przewody. Fabrycznie podłączone po stacyjce, ja mam podłączone do mijania - nie jest zasilane bez potrzeby (mam światła do jazdy dziennej).

Edytowane przez bambus
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem z allegro. Dałem 150zł

No i niestety Houston mamy problem :D

W lusterku jest wejście na kostkę,bodajże 6 pinów.A w mojej Acencie nie ma wyprowadzenia.Zaoszczędzili na instalacji.

Trzeba albo uderzyć do elektryka w serwisie,albo szukać wiązki po aukcjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Acencie nie ma instalacji dla lusterka, trzeba prowadzić dwa przewody pod tapicerką sufitową i lewego słupka. W kostce są dwa piny aktywne. Trudno do niej dobrać oryginalną wtyczkę, w mojej instalacji wtyczka ta została usunięta.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętasz może które piny są aktywne???


Na pdf ie widać jakby to były 1 i 2 1+ 2 masa


Dotarłem do jednego co handluje częściami,zaśpiewał mi 300zł za instalację od oryginała....dziękuję postoję.Jeszcze dalej na razie będę szukał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...