Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

T-31 diesel - wymiana pompy wody


Sebastia1

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy

 

Co ile wymieniać pompę wody w t-31 2.0 D 150km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Odkopię troche temat. Jak wygląda kwestia z wymianą pompy wody w silniku M9R ( 2.0 150km )??

Zabrałem się ostatnio za wymianę paska, rolki i napinacza. Dla kompletu postanowiłem wymienić jeszcze pompę wody i tu pojawił się problem, polegający na braku miejsca żeby to ustrojstwo wyciągnąć.

Na zagranicznym forum wyczytałem że przy wymianie pompy wyciąga się cały blok silnika !!

Zmierzył się ktoś z was z wymiana pompy wody w swoim iksie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopię troche temat. Jak wygląda kwestia z wymianą pompy wody w silniku M9R ( 2.0 150km )??

Zabrałem się ostatnio za wymianę paska, rolki i napinacza. Dla kompletu postanowiłem wymienić jeszcze pompę wody i tu pojawił się problem, polegający na braku miejsca żeby to ustrojstwo wyciągnąć.

Na zagranicznym forum wyczytałem że przy wymianie pompy wyciąga się cały blok silnika !!

Zmierzył się ktoś z was z wymiana pompy wody w swoim iksie ??

Mnie sie rozciekla tydzien przed koncem gwarancji i 2 dni po wymianie plynu chlodniczego przez aso...

Ale z tego co wiem nic wyciagali, czekalem pare dni, az pompa dojdzie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam

Do wymiany pompy nie trzeba wyjmować silnika.

Odkręcasz poduchy silnika podwieszasz na belce lub podnośniku i opuszczasz silnik.

Całą wymianę robisz przez prawe nadkole.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...