Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] Siłowniki maski?


driver_kaskader
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam u siebie tego pręta podtrzymującego maskę a zeby patykiem ją podpierać to lekka przesada. Kto z was zamontował siłowniki i jakie konkretnie tzn prosze o link z allegro albo chociaz długość i siłę. Czy takie np od VW Vento firmy INXX będą pasowały i bedzie to tylko kwestia odpowiedniego zamocowania ? 

 

http://allegro.pl/silowniki-maski-jom-vw-golf-3-iii-vento-lifty-24h-i4033634708.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie takie zapodałem:

1978485_607890342633928_1255175325_o.jpg

 

Maska ciut wyżej jest na nich otwarta jak na fabrycznym kijku - polecam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jak tam z tymi siłownikami maski ktoś mi powie ile maja mieć długości i jaka siła ? Kupiłem do klapy na tył od astry F zobaczymy jak przyjda co były warte, teraz pasuje założyć pod maską siłowniki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam maskę z carbonu teraz chce kupić silowniki do niej. Czy takie jak Coobcio prezentuje na zdjęciu wyżej będą ok czy w związku z lżejsza maską musze mieć jakieś inne silowniki jeśli chodzi o niutony i mocowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też właśnie o tym myślałem dlatego kombinowalem żeby były o jakiejś słabszej sile. Nie mogę patrzeć na ten kij podtrzymujący jak maska jest otwarta dlatego pomyślałem o silownikach. Nie ma takich delikatnych o słabej sile żeby spokojnie zamknąć maskę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Odgrzewam kotleta. W załączniku zdjęcia zety Briana - maska z carbonu z wlotami przez które można wsadzić głowę (wiec przypuszczalnie waga lekka) zamontowana na siłownikach. Ktoś coś wie jakie siłowniki można dać pod maskę z carbonu do zety żeby maski nie podrywalo do góry i by nie połamać przy składaniu? PS w necie jest więcej zdjęć carbonowych masek na silownikach

post-82725-0-00562400-1481237402_thumb.jpg

post-82725-0-52984700-1481237414_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz,nie tylko moc siłownika.

Ale po kolei.Musisz znać orientacyjną wagę maski,bo inaczej będziesz strzelał ślepakami i może za którymś razem się wstrzelisz,musisz znać orientacyjną długość siłownika.

Nie znam się czy maska z carbonu jest bardzo lekka.Może dwa siłowniki po 100N nie byłyby za mocne(100N=10kg) czyli w sumie 20 kg siły podnoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Proszę bardzo tu kolejna zeta w dodatku z taką samą maska jak moja z carbonu na siłownikach. Da się? Da się! Tylko jak ustalić te parametry? Nie mogę patrzeć na ten kij podpierajacy

post-82725-0-65231800-1483891853_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to długość siłowników jest ok.300m siła mała,skok około 130,140max.

Ale jak się nie zobaczy,nie zmierzy to trudno na oko coś prokurować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja osobiscie jestem w posiadaniu takich silownikow firmy NRG ale niestety leza jeszcze w szafce i czekaja na cieplejsze dni

 

nrg_hood_dampers_polish.jpg

Edytowane przez Mario958
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi byc, kilku znajomych ma te same silowniki na carbonie, bez zadnych problemow. Maska wazy okolo 9kg ta z carbonu okolo 7, wiec roznica nie jest jakas wielka

 

Sent from my 2PQ93 using Tapatalk

Edytowane przez Mario958
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...