Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana przedniego zawieszenia


Gość rataj2607

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rataj2607

Witam wszystkich użytkowników.Jestem nowym użytkownikiem tego forum i zwracam się z prośbą o pomoc,porady,wskazówki dotyczące wymiany przedniego zawieszenia w Almerce,ponieważ juz nadszedł czas...

Głównie chciałbym uzyskać informacji jakie części trzeba bedzie wymienić niezależnie od tego czy są mocno zużyte czy też nie...poprostu chciałbym mieć do czego się odnieść zamawiając te części(nazwy).Również mile widziane były by porady na temat jakiego producenta części wybrać,tak aby nie było za drogo ale również aby nie były to części najgorszej jakości które po kilka tygodniach-miesiącach eksploatacji posypią się..

Z Góry dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam WSZYSTKICH....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz poczytać trochę forum w różnych działach jest sporo o filtrach,olejach i częściach jakich firm ;)

A wymianę to się robi jak coś puka,stuka i na stacji diagnostycznej sprawdzić i na przeglądzie technicznym sprawdzają zawieszenie czy amory ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij się na forum do jakiegoś tematu który Cię interesuje i możesz pytać. Na pewno koledzy pomogą. A tak napisałeś pytanie ogólne, że odpowiedź może zająć godzinę aby wszystko opisać. Ja np. przejechałem 200 tys i żadnych elementów zawieszenia nie wymieniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...